Luxusní vinylové podlahy Amorim Premier REAL

 

Hledáte luxusní podlahu za rozumnou cenu? Zvolte vinylovou podlahu od výrobce Amorim Premier REAL! Vinylové podlahy jsou mimořádné tím, že se hodí do místností s vysokou zátěží a do vlhkých prostor. Tyto novodobé podlahové krytiny naleznou uplatnění v interiérech každého stylu. Nevěříte?

 

Luxusní podlaha s komfortním povrchem

Luxusní podlahy Premier REAL si zamilujete pro jejich pozitivní vlastnosti. Kombinují výhody korku a nejmodernější technologie, které se používají při výrobě podlah. Co byste říkali tomu, kdyby se vaše nová podlaha dala položit na podlahové topení a poskytovala vám vysoký komfort při chůzi? Nedělejte žádné kompromisy a vyberte si vinylovou podlahu Premier REAL s odolným povrchem, nadčasovým designem a ekologickým složením.

https://www.supellex.cz/vinylove-podlahy-amorim-premier-real

 

Úchvatné dekory podlah Amorim

Vinylové podlahy Amorim Premier REAL ozdobí každý interiér. Zakoupíte je v dekorech borovice, břidlice, dubu, mramoru a vápence. Záleží na vás, zda upřednostníte dekory v imitaci dřeva nebo kamene. Pokaždé to ale bude správná volba, neboť tento výrobce věrně napodobuje přírodní materiály. A nemusíte je pokládat pouze ve své domácnosti. Uplatnění naleznou rovněž v nebytových prostorech a komerčních objektech.

 

Vinylové podlahy s dostatečnou nášlapnou vrstvou

A jak se podlahy Amorim pokládají? Není to nic složitého: podlahové dílce do sebe ukotvíte pomocí click systému. Vinylové podlahy jsou odolné proti vodě i mechanickému poškození. Díky nášlapné vrstvě o síle 0,55 mm snesou vyšší zátěž.

https://www.supellex.cz/vinylove-podlahy-fatra-imperio

    Podlahy Premier REAL vás uchvátí dřevěnými dekory, kameninovým vzhledem i minerálními vzory. Promyslete si, jaký dekor by korespondoval s vaším interiérem, a objednejte si ho u prověřeného prodejce.

Jistě budete chtít  vidět tuto vinylovou podlahu na vlastní oči, proto vám doporučujeme navštívit naše  showroomy v Praze, Brně, Plzni,  Ostravě a Velké Bíteši. Rádi vám tam s výběrem a realizací vaší nové podlahy odborně poradí naši pracovníci.

Více informací a inspiraci najdete také  na: https://www.supellex.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download