1.9 C
Prague
9.12.2023
MaxiMagazín

Tak to je bomba! Vyrobte si stylový kryt pro herní konzole PlayStation 4!

Jsi fanouškem digitální zábavy a rozhodně tě nové pecky pro konzole PlayStation nenechávají chladným! Dokážeš se do hry ponořit tak, že zapomínáš na všechno okolo? Žiješ svými oblíbenými světy? Pak tu mámě něco přesně pro tebe!

Ať už jsi osamělý vlk nebo dáváš přednost společnému hraní s přáteli, jednotvárně tělo herní konzole ti brzy začne brnkat na nervy. Tak proč si ji nepřizpůsobit přesně svému stylu? V galerii na Skinzone.cz najdeš velkou spoustu motivů podle svého vkusu a nálady nebo si můžeš velmi jednoduše vytvořit svůj vlastní. Nemohl ses dočkat vydání Horizon Zero Dawn? Oslav tuhle bombu perfektním fantasy skinem s neohroženou Aloy nebo jejími mechanickými protivníky. Dáváš přednost té pravé hororové atmosféře? A co takhle pěkný skin s realistickým zombíkem z Resident Evil 7 Biohazard? Tvorba vlastních skinů tě v ničem neomezuje, můžeš je bez potíží vyladit až do posledního detailu.

 

Vezmi si svůj koníček všude s sebou

Věříš, že by si tvé oblíbené hobby zasloužilo víc? Pak potiskni jedinečným skinem svůj mobilní telefon, tablet, čtečku, e-reader nebo třeba power banku.

Hledáš originální vybavení do domácnosti? Chceš dát všem okamžitě najevo, kdo tu bydlí? Vyzdob si vlastním návrhem třeba ledničku! Je jen na tobě, jaký styl bude mít. Inspiruj se na www.skinzone.cz a objev své vlastní možnosti!

Bezpečnost a módní styl v jednom

Mobilní telefon uchovává velkou část tvého soukromého života, vzpomínek  a dalších cenných informací. Zaslouží si proto dobrou a stylovou ochranu. Bezpečnostní kryty od Skinzone si můžeš dotvořit zcela podle svého vkusu. Vybav je svým vlastním osobním mottem, fotografií nebo čímkoli jiným, co dokonale vypovídá o tvé osobnosti. Nezapomeň také na ochranné sklo, které odolá i velmi nešetrné manipulaci.

Nenech nic náhodě a vybírej na www.skinzone.cz. Díky interaktivní objednávce nebude celá operace trvat více než několik vteřin a můžeš ji uskutečnit odkudkoliv – třeba právě z toho telefonu, který díky rychlému odeslání získá svůj nový kabát už za několik dní. No nezní to skvěle?

Související příspěvky

Je káva škodlivá nebo prospívá zdraví?

redakce

Čeho si ženy cení nejvíce? Společných okamžiku strávených s vámi!

majda

Nejširší výběr bosých bot v ČR se speciální slevou!

majda