Tepelná izolace je rychlá a ušetří

 

Každý rok se majitelé rodinných domů zamýšlí nad vyúčtováním za topení a samozřejmě mají pocit, že by se s konečnou částkou ještě dalo pohnout. Tradiční zateplení fasády nebo výměna oken a dveří s sebou přináší jiskru naděje na ušetření, ale s přihlédnutím na výši prvotní investice a její mnohaleté návratnosti je úspora vzdálená.

Systém zvaný izolace Magmarelax představuje společnost IP Polná, který je výrazně levnější a tak váš finanční rozpočet nezatíží tolik, jako zmíněné tradiční metody. Výhoda tohoto systému ale není jen v nízké pořizovací ceně, zaujme i v mnoha dalších ohledech. Izolace Magmarelax přináší skandinávský způsob pro zajištění lepších podmínek pobytu v prostorách pod střechou a to jak v letních, tak i zimních měsících. Co vše tedy foukaná minerální izolace dokáže?

 

Co foukaná minerální izolace vlastně je?

Moderní technologie foukaná izolace se k nám přišla ze severských zemí, kde jsou vhledem ke klimatickým podmínkám mnohem vyšší požadavky na funkčnost celého systému izolace. Rychlé a jednoduché řešení přinese okamžitou úsporu nákladů za vytápění a zároveň zvyšuje komfort bydlení ve všech místnostech v domě, bez ohledu na jejich polohu. V naší republice jsou zimy mírnější než v zemích severu, o to více si užijete poskytovanou efektivitu. Foukaná minerální izolace Magmarelax je nejrychlejší způsob, jak ochránit dům před přehříváním podkrovních místností v létě skrze nahřátou střechu a zároveň jak zamezit únikům tepla v zimě. Při vytápění je hlavním požadavkem udržet teplo v interiéru co nejdéle, proto se systém Magmarelax zaměřuje především na střešní konstrukci. Teplý vzduch, jak víme, totiž stoupá vzhůru.

 

5 důvodů pro izolace stropu Magmarelax

Izolace stropu Magmarelax zabrání úniku tepla z vašeho domu, udrží ho uvnitř a tak šetří až třetinu nákladů za vytápění. V horkých dnech dokáže zajistit ideální klimatické podmínky v podkrovních prostorech a ochránit je před přehříváním. Foukaná minerální izolace také navyšuje bezpečnost domu v případě požáru. Dostane se do všech mezer a tak vytváří souvislou vrstvu, která zamezuje vzniku tepelných mostů. Největší výhodou je však desetinová cena v porovnání s tradičními metodami zateplení a také rychlost – izolace stropu je hotová za tři hodiny. Navíc bez nepořádku nebo prachu a s garantovanou efektivitou, což zaručuje společnost IP Polná. Domluvte si nezávaznou schůzku jednoduše po telefonu nebo přes online formulář a zjistěte, jaké slabiny má váš dům. Foukaná minerální izolace je vhodná pro všechny typy střech a také pro atypické dutiny. Tepelná izolace se dá skvěle aplikovat na rodinné domy, obytné domy, běžné budovy i zemědělské nebo průmyslové objekty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download