Z jakých důvodů je foukaná izolace nejefektivnějším způsobem izolace domu?

 

Náklady za služby spojené s vytápěním jsou každoročním ožehavým tématem všech majitelů rodinných domů a dalších staveb. Každý moc dobře ví, že se sezóna přihlásí o několik desítek tisíc korun. Je tedy zcela pochopitelné, že se z majitelů stávají lovci technologicky vyspělých stavebních úprav a systémů, které by z celkového hlediska napomohly tyto výdaje o něco snížit.

Na trhu se objevuje zajímavý způsob zateplení, za kterým stojí tzv. minerální foukaná izolace Magmarelax. Za zrodem této špičkové technologie stojí špičkový odborníci na ztrátovost a udržení tepla v rodinných domech. Foukaná minerální izolace vám začne od prvního dne svého využívání šetřit až 30 % finančních prostředků spojených s vytápěním a to zdaleka nejsou jediné známé výhody. Poodkryjme si tuto technologii a ukažme si na jasně definovatelné pozitiva.

 

Co je to vlastně foukaná minerální izolace Magmarelax

Foukaná minerální izolace je způsob zateplení stropu v plné nepřerušované vrstvě, díky čemuž nevznikají žádné tepelné mosty. Například výměna oken ušetří jen 8,8 %, přičemž každé procento je vyváženo velkou investicí v hodnotě 27 tisíc korun. Zateplení fasády je proto se svými 44 % mnohem efektivnější. Jedno procento vás zde vyjde na cca 10 tisíc korun. A co takhle ušetřit až třetinu nákladů a vložit počáteční investic okolo 5,5 tisíc v závislosti na velikosti celkové plochy?

 

Izolujeme všechny střechy

Tepelná izolace na těžko přístupných místech je vždy náročnou stavební operací s nejasným výsledkem. Pod zvýšenými riziky vzniku tepelných mostů je to spíše sázka v loterii. Jakmile se rozhodnete pro foukanou izolaci Magmarerelax, jsou veškeré pochybnosti o správnosti provedení naprosto zcestné. Systém funguje vždy na 100 % a navíc k němu získáte i 15 letou záruku na případné opravy. V rámci úspor energie se jedná o nejlepší alternativu vedoucí k okamžitému snížení nákladů za služby.

Izolujeme i strop

Izolace stropu se provádí za pomocí důmyslné technologie zvané dutinová izolace. Speciální hmota Magmarelax se foukáním nanese do půdních meziprostor a dutin, kde se následně vytvoří ochrana před únikem tepla. Mimo jiné získáte příjemnější klimatické podmínky v prostoru pod střechou. Takže obývání podkrovních pokojů již nebude tolik náročné. Teplota se ustálí a nadále se bude korigovat bez jakékoliv pomoci z vaší strany.

Tento stropní systém zvaný Magmarelax rovněž odizoluje podlahu. Materiál je samozřejmě mimořádně lehký a vysoce únosný. Zapomeňte na pokládání těžkých desek a vydejte se po stopách moderní cesty zajišťující efektivní výsledky už po třech hodinách. Přesně tak dlouho trvá celá realizace za pomocí jednoho zkušeného dělníka.

 

Jak službu foukané minerální izolace získat

Pokud vás dnešní článek o úsporných řešeních zajímá trochu více do hloubky a máte silný zájem si službu objednat. Stačí vyplnit velice krátký poptávkový formulář a ihned na to čekat rychlý telefonát. V něm si domluvíte přesný termín schůzky, kde vám bude předložen přesný časový harmonogram výstavby a cena realizace. Ta se samozřejmě liší podle náročnosti a velkosti zateplované střechy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download