Trendy kousky, které vás jednoznačně odliší od ostatních

 

Milujete netradiční oblečení nebo doplňky? Nebaví vás „plout s ostatními rybami v jedné řece“? Rádi byste svým outfitem vyjádřili své pocity a zároveň se stali originálem? V článku vám představíme několik designových kousků, které si určitě zamilujete.

 

3D oblečení

Mezi davem se v tomto druhu oblečení neztratíte. O to však jde, či ne? Velmi oblíbená jsou 3D trička, která pobaví svým motivem a rozhodně budete působit originálně. Na trhu najdete spoustu zajímavých motivů, například různé obličeje, jídlo a pití, uniformy a povolání. Vytváří jakousi společnou komunitu mezi těmi, kdo je nosí. Navíc je opravdu zábavné potkat někoho, kdo má kolem krku na tričku stetoskop nebo obří vystupující vejce.

 

Veselé ponožky

Už jste slyšeli o módním doplňku „veselé ponožky“? Staly se znakem individuality, jedinečnosti a odlišnosti. Většina lidí tento funkční doplněk pojala jako projev toho, jak se zrovna cítí. Pokud potkáte na ulici osobu, která má na nohou ponožky s vysmátým smajlíkem, můžete se tak domnívat, že je dané osobě velmi dobře a cítí se vesele. Nebo naopak, pokud potkáte někoho, jehož ponožky nepůsobí moc pozitivně, můžete hádat, v jaké náladě se zřejmě nachází.

 

Šperky z polodrahokamů

Zajímáte se o různé minerály a kameny? To vás jistě potěší, že dnešní trh nabízí i různé šperky z polodrahokamů. Ptáte se, čím jsou tak zvláštní? Každý kámen má v sobě určitou energii, jsou zdrojem lásky, zdraví, štěstí apod. Navíc jejich jedinečné přírodní zbarvení dodává na jedinečnosti. Velmi oblíbené jsou například náramky z polodrahokamu, které jsou skvělým módním doplňkem. Pokud máte Instagram, možná jste si všimli velké propagace těchto šperků. A není se čemu divit, jde o netradiční doplněk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download