Trendy účesy ve znamení jara – co letos „letí“?

 

Jaro symbolizuje nový začátek. Příroda se pozvolna probouzí ze zimního spánku, všechno je svěží a plné barev. Nechte se tímto oblíbeným ročním obdobím inspirovat, a to třeba při volbě účesu. Právě teď je totiž teď pravý čas na změnu image. Abyste měli rozhodování snazší, přinášíme aktuální módní trendy, které vládnou letošnímu jaru.

 

Malá změna, velký efekt

Pokud něco dovede kompletně a rychle změnit vizáž, pak jsou to dozajista vlasy. Jiná barva či střih dovedou úplné divy, omladí vás klidně i o několik let. Nemusí se přitom jednat o žádné razantní zkracování, o novou image se postará i obyčejná ofina, díky níž bude váš účes vypadat diametrálně odlišně. Rovná, asymetrická, rozcuchaná, krátká, dlouhá, hustá, prostříhaná – ke každému obličeji se hodí jiná. Než si ji necháte ostříhat, poraďte se, která bude vhodná právě pro vás. Jak se v ní bude cítit, si můžete vyzkoušet za pomoci clip-in ofin, které si jednoduše připnete k vašim vlasům.

 

Sázka na přirozenost

Letošnímu jaru vládne v účesech přirozenost, rozcuchané či zvlněné kadeře mají jasně navrch před dokonale upravenou „helmou“. Nenechte se proto ničím svazovat a užívejte si svěží vánek ve vlasech, vždyť jaro je časem svobody a volnosti. Co se týče barev, pak prim hraje kaštanově hnědá a tmavě čokoládová, v oblibě i nadále zůstává také medová blond a popelavá.

 

Čas na experimenty

Se změnami se často pojí strach z neznámého. Bojíme se, že šlápneme vedle, že se to nepovede, že nám to nebude slušet, že se v tom nebudeme dobře cítit. Experimentovat však můžete i v případě, že vám pořádná dávka odvahy chybí. Za pomoci šikovných clip-in vlasů se z vás během pár minut stane nový člověk. Na počkání se proměníte v dlouhovlásku s hustou hřívou nebo se díky barvám proměníte alespoň na chvíli v extravagantní divu. Až se budete chtít vrátit zase zpět k vašemu „starému já“, stačí clip-in pramínky jednoduše odepnout. Tak nebojte se pustit si jaro do vlasů!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download