Udělejte si jednoduché koktejly z rumu

 

Chcete si užít chuť oblíbených koktejlů v pohodlí domova? Nebo překvapit své kamarády koktejlovým večerem? Tak právě pro vás máme 3 tipy na výrobu velice oblíbených míchaných alkoholických nápojů, jejichž hlavní surovinou je rum. Navíc jejich příprava je velice jednoduchá, takže tyto míchané drinky zvládne úplně každý. Mezi tyto drinky patří Cuba libre, Mojito a Daiquiri. A co na jednotlivé koktejly budete potřebovat?

 

Osvěžující Mojito

Mezi nejoblíbenější koktejl jednoznačně patří Mojito. Při přípravě Mojita budete potřebovat lístky máty, bílý rum, perlivou vodu, třtinový cukr, led a limetky. Nejprve rozdrtíte mátu s cukrem a limetkou ve sklenici, poté přidáte drcený led, zalijete kvalitním bílým rumem a nakonec dolijete perlivou vodou. Sklenici pak můžete ozdobit plátkem limetky a lístkem máty. Mojito potěší ženy i muže jakéhokoliv věku.

 

Oblíbený nápoj Cuba libre

Dalším velice oblíbeným koktejlem, jehož součástí je rum, je Cuba libre. Jeho příprava je navíc velice jednoduchá a zabere maximálně pár minut. Na výrobu budete potřebovat rum, colu, led a limetku. Nejprve nalijete do sklenice 5 cl bílého rumu a vymačkáte do něj 1 limetku. Následně přidáte led a zalijete colou. A drink je na světě. Nejenže má výbornou chuť, tak vás i skvěle osvěží. Při horkém letním počasí je koktejl Cuba libre jednoznačně ideální volbou.

 

Chutné Daiquiri

A nakonec posledním tipem na oblíbený a jednoduchý míchaný drink je chutné Daiquiri. Daiquiri je skvělý rumový drink, který potěší především muže. Na přípravu budete potřebovat kvalitní kubánský rum, limetkový džus, cukrový sirup a led. Nejprve vyrobíte cukrový sirup smícháním 100 g cukru a 1 dl vody, který přivedete k varu a necháte vychladnout. Pak smícháte všechny ingredience dohromady a máte hotovo.

Užijte si i vy horký letní večer jedinečným způsobem s míchaným drinkem v ruce. Prémiový alkohol prvotřídní kvality naleznete na e-shopu 1er.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download