Máte zálibu v luxusních hodinkách?

 

Hodinky jsou znakem prestiže, společenského postavení. Jsou módním doplňkem ke každodennímu nošení, ale též při významných událostech či sportovních aktivitách.

 

Co je známkou luxusu?

Luxusní hodinky jsou zpravidla vyráběny v limitované edici, což už samo o sobě mluví o vzácných kouscích. Dalším parametrem té nejvyšší kvality jsou uznávaná značka, země původu, použitý materiál, typ strojku a styl hodinek. Zajímá vás cena? Ta se pohybuje v řádech desetitisíců korun, ty nejluxusnější kousky míjejí hranici jednoho milionu.

 

Nejpoužívanější materiály

Co se týká pouzdra hodinek, nejčastěji používaným materiálem je ocel v kombinaci s růžovým zlatem, žlutým zlacením či keramikou. Unikátní je použití bílého zlata. Luneta bývá v mnoha případech ozdobena diamanty nebo kamínky Swarovski. Na řemínek jsou použity různé druhy přírodních kůží, kaučuk, keramika nebo ocel.

 

Značka hovoří za vše

Nejoblíbenějšími značkami s puncem luxusu jsou Gucci, Chopard, Mont Blanc, Fortis, Graham, Frederique Constant a mnoho dalších. Za světovou hodinářskou velmoc je považováno Švýcarsko, proto hodinky zde vyrobené jsou garancí té nejvyšší kvality.

 

Pánský styl

Pánské hodinky jsou vybaveny nejrůznějšími funkcemi. Mezi nimi naleznete budík, chronograf, datumovku, ukazatel dnů v týdnu a měsíců v roce, měsíční fáze atd. Ve stylu hodinek se najde skutečně každý. K dostání jsou klasické, kapesní, jachtařské, potápěčské, letecké, motorkářské, sportovní, vojenské či retro hodinky.

 

Čím se řídí dámy?

Dámské hodinky si ženy vybírají zpravidla dle designu a provedení. Rozhodující je pro ně velikost pouzdra, použitý materiál a barva řemínku, zpracování lunety. Co se týká stylu hodinek, vede elegance a luxusní řada. Pro ženy je též stěžejní kombinovatelnost s ostatními šperky, rády nakupují hodinky a další doplňky v ucelených kolekcích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download