22.7 C
Prague
16.6.2021
MaxiMagazín

Umíte si vybrat televizní stojan?

Rozhodli jste se svůj televizor umístit netradičně na stojan, případně víte, že ho v budoucnu využijete na nejrůznější přednášky a prezentace? Nabídka v obchodech je dnes mnohem širší než před několika lety a není vždy jednoduché se v ní zorientovat. My vám pomůžeme ujasnit si, jaký typ držáku zvolit pro vás televizor, monitor nebo třeba tablet.

Kvalitní TV stojany na konference jsou stále oblíbenější. Musíte-li se často stěhovat z místa na místo, jistě oceníte ty s nejmenší hmotností, které často neváží ani jeden kilogram. Jejich nosnost je ale omezená a jen zřídka unesou více než 10 kilo.

Vybírat můžete také podle použité konstrukce. Stojany můžeme rozdělit do tří skupin: statické, pojízdné a otočné. Statické poskytují jen základní funkci podpěry zařízení, lze je však obvykle napevno ukotvit do podlahy. Pojízdné modely se hodí tam, kde se místa firemních prezentací a akcí často mění. Otočné stojany pak přinášejí díky optimálnímu natočení obrazovky divákům maximální komfort. Jsou dostupné ve statické i pojízdné variantě.

Ještě přes samotným přistoupením ke koupi si vezměte na paškál i výšku. Televizní stojany na prezentace i běžné využití jsou nejlepší takové, na nichž lze výšku umístění obrazovky pohodlně regulovat. V e-shopu drzakyastolky.cz jsou k dispozici i modely s elektrickým pohonem. Který manipulaci se stojanem maximálně zjednodušuje.

Televizní stojany a další z nabídky Fiber Mounts

Existuje i další důvod, proč právě toto zboží nakupovat na internetu. V klasických kamenných obchodech často najdete jen dva nebo tři obyčejné typy stojanů, které vypadají spíše jako případ pro sběrnu kovošrotu, o designu nebo alespoň pěkném tvaru se v jejich případě mluvit nedá. Společnost Fiber Mounts s.r.o. Se ve svém e-shopu drzakyastolky.cz specializuje na nabídku osvědčených značek držáků a stojanů na elektroniku z celého s věta. Je autorizovaným prodejcem značek jako CHIEF, Fiber Novelty nebo NB.

V širokém sortimentu e-shopu najdete mimo jiné stojany a držáky na televize, monitory, projektory nebo tablety, televizní stolky, televizní stěny a nástěnné police. Vše je skladem a k dodání do 24-48 hodin. A jako bonus můžete využít i nezávazné bezplatné poradenství, aby vaše objednávka vždy splnila vše, co od ní očekáváte.

Související příspěvky

Za vínem po Francii

majda

Krmiva pro psy od profesionálních výrobců – vyplatí se?

redakce

Buďte extravagantní a svůdná – vyzkoušejte lepítka na bradavky!

redakce