Únikovky jsou plné napětí a vzrušení

 

Bylo by naivní myslet si, že hra je pouze doménou dětí. Více než 90% lidí si rádo hraje i v dospělosti, a byť to nedává na odiv okázale, nějakou formou hry se udržuje v kondici celoživotně. Jedni ujíždí na ruletě, druzí hrají karty, třetí hledají kešky a další frčí střílečky či formule na svých domácích počítačích.

Existuje ale i sorta lidí, kteří nejsou pouze pasivními příjemci zábavy, ale zapojeni do děje aktivně přetváří herní historii. Jejich revírem jsou únikové hry. Úniková hra je živým organismem, který nachází předlohu ve scénáři, ale do poslední chvíle nikdo neví, jak vše proběhne a hlavně, jak to dopadne.

 

Co je úniková hra?

Kdo slyší pojem úniková hra Praha dnes úplně poprvé, vězte, že se jedná o fyzickou reality hru, při níž se lidé, uzavřeni v místnosti s ostatními účastníky, musí dobře zorientovat v daném prostoru, najít stopy a indicie, vyřešit sérii hádanek a uniknout z místnosti ve stanoveném čase. Subjektivní schopnost rozhodnout se, zapojit svaly i mozek se odrazí v silných pocitech a emocích, které průběh únikové hry provází.

Nedílnou součástí escape game Praha je autentické prostředí, kulisy, obsluha a hlavně nároky. Orientační scénář a dramaturgie se díky individualitě jedince může změnit každým okamžikem. Staňte se hráčem, který se dokáže vcítit do dané postavy a užít si veškeré nástrahy a privilegia.

 

Ve scénáři se najde každý

Vybírat můžete z několika předloh. Je libo vstoupit do světa upírů, do podsvětí mafie nebo rovnou do doupěte neřesti? Proti gustu žádný dišputát. Vybírat a objednávat můžete on-line formou na webových stránkách pomocí interaktivního kalendáře. Doporučený věk účastníků je od 15ti let. Doupě neřesti je z důvodu erotického podtextu přístupno od 18ti let. Pro mladší generace je určena hra Jumanji Jungle.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download