14.5 C
Prague
11.8.2022
MaxiMagazín

Hrnek s vlastním potiskem se stane skvělým dárkem pro vaše blízké. Jakým nápadem okouzlíte?

Pokud čtete tento článek, pravděpodobně vás zrovna napadlo jméno osoby, které budete muset v blízké době vymyslet originální dárek. Nejedná se o nic snadného, jelikož rok za rokem studnice nápadů pomalu, ale jistě vysychá. Mnoho lidí se snaží zaujmout drahými dary, což rozhodně není tou nejlepší cestou. Základem je originalita.

Vyvolejte pěkné pocity

Hlavním úkolem jakéhokoliv dárku je určitě vyvolání příjemných pocitů. Může se jednat o připomenutí vtipné příhody, lásky, nebo třeba pevného přátelství. Ať tak, či onak, zajisté vám k tomu skvěle poslouží hrnky s vlastním potiskem. Co k tomu budete potřebovat?

Rozhodně bude nutné mít k dispozici nějaké společné fotografie. Předpokládáme, že v moderní době telefonů s vestavěným fotoaparátem to nebude sebemenší problém. Fantazii se meze nekladou, a tak se určitě nebojte použít ty nejspeciálnější obrázky. Hrnek s vlastní fotkou snese opravdu spoustu nápadů. Není potřeba se omezovat jen na jednu připomínku, ale je možno jich klidně na jeden produkt nechat natisknout více.

Zároveň zajisté nezapomeňte na fakt, že není nutné počítat pouze s hrnkem, nýbrž lze zařídit klidně i potisk textilu a dalších předmětů. Pro větší inspiraci se podívejte na internetové stránky t-shock.eu, které jsou velmi oblíbeným pomocníkem v probírané kategorii.

Tvorba zabere jen pár minut

Celé kouzlo spočívá v kliknutí na odkaz „Vytvoř“ vlevo nahoře na daných stránkách. Díky tomu se ocitnete v šikovném a intuitivním prostředí konfigurátoru, kde si jednoduše navolíte vámi požadovaný potisk, zboží, barvy a celé to sladíte do originální podoby. Následně zadáte objednávku, produkt k vám během pár dní přijde a budete jej moci použít k vykouzlení úsměvu. Určitě si dejte maximálně záležet, protože máte právě v rukách mnoho možností.

Související příspěvky

Proč se epilace plete s depilací?

redakce

Instantní káva je odpad, lepší je ta z kávovaru

majda

Nákup kancelářské židle: Zajistěte si potřebný komfort

redakce