15.7 C
Prague
24.3.2023
MaxiMagazín

Užijte si ubytování v Krkonoších: 3x jinak, vždy s úžasnou atmosférou!

Jaro je v plném proudu, to znamená, že už je nevyšší čas začít přemýšlet o tom, kde si užijete vaši letní dovolenou! Neláká vás moře a raději byste chtěli zůstat v České republice? Máte rádi přírodu a chcete zažít něco nezapomenutelného? Jestli ano, naše 3 tipy jistě vás nadchnou. Objevili jsme chalupy Roubal. Z jejich vybavení i polohy budete nadšení..

 

Co mají společné

Chalupy Roubal jsou skvělým místem pro dovolenou s rodinou i s partou přátel. Všechny 3 se nachází na vyhovujících lokalitách v Krkonoších. Přímo od chalupy můžete vymýšlet výlety do okolí, a to na kole i pešky. Všechny 3 chalupy v Krkonoších jsou zařízeny nábytkem ve stylu našich babiček. Navozují proto pohodu a klid, kterou rozhodně potřebujete i vy. Soustavně s tím v nich najdete i moderní výbavu. Chalupy mají kompletně vybavené kuchyně, upravenou zahradu s dětským hřištěm, připojení k internetu, televizi, bar a dokonce i vířivku nebo venkovní bazén. Jsou prostě vhodným místem, kde si parádně odpočinete!

 

Kterou si vyberete?

 

  1. Chalupa Šípková

Romantická roubenka se ocitá v blízkosti potoka na svahu Černé hory v Krkonoších. Užít si v ní můžete především spaní na peci či koupání ve venkovním bazénu. Nedaleko se nachází plno zajímavých míst, v tom případě o výlety rozhodně nebude nouze. K využití zde jsou 2 čtyřlůžkové a 1 dvoulůžkový apartmán.

 

  1. Chalupa Roubalka

Luxusní Roubalku najdete v obci Černý Důl. I ona se nachází jen kousek od řeky v poklidné přírodě, proto vás nikdo a nic nebude rušit. Doménou chalupy je vyhřívaný venkovní bazén s protiproudem a Jacuzzi vířivka. Figurují zde 3 čtyřlůžkové apartmány.

 

  1. Chalupa Ledárna

I chalupa Ledárna se vyskytuje v obci Černý Důl. Poskytuje krásně zařízené pokoje. Na zahradě u chalupy je přírodní jezírko, dětské hřiště a venkovní vířivka. I tady můžete spát za pecí! Tato chalupa je nejprostornější. Najdete zde 2 pětilůžkové a 2 dvoulůžkové apartmány.

 

Více se o chalupách dozvíte na www.chalupyroubal.cz.

Zde můžete provést i rezervaci.

Související příspěvky

Obojky pro psy jako módní trend

redakce

Kde si vyzkoušet bydlení v roubence na vlastní kůži?

majda

Finálový závod české Giant Enduro Race se o víkendu jede na šumavském Špičáku

majda

1 komentář