V jakém spodním prádle muže zaručeně rozpálíte?

 

Jak zachránit skomírající milostný život, nebo naopak v posteli zapůsobit na nového partnera? Na obě otázky existuje stejná odpověď: pořiďte si prádlo, po kterém muži šílí!

 

Odhalující tanga

Jestli tanga více odhalují, nebo zakrývají, je irelevantní. Mužům se líbí, a to je hlavní. Pozitivní reakce na dámský zadeček v minimalisticky pojatém prádle projevilo kolem 90 % mužské populace. A každý třetí muž přiznal, že ho pohled na tanga vzrušuje. Ovšem pozor, starší generace údajně tangám příliš neholduje.

 

Nestárnoucí krajkové spodní prádlo

Krajka rozhodně nepatří do starého železa. Naopak je stále trendy a muži si na krajkové spodní prádlo potrpí. Zda dáte přednost smyslně červenému setíku, nebo vsadíte na panensky bílou a zahrajete na počestnou ženu, je na vás. S krajkou každopádně zabodujete!

 

Neviditelné C-stringy

Dámské spodní prádlo má mnoho podob. Ale kalhotky, které nejsou vidět? Seznamte se s populárními C-stringy. V zámoří patří k nejprodávanějším a pánové se z nich mohou zbláznit. Název dostaly podle písmene C, které připomínají svým tvarem. Pokud jste tanga považovala za minimalistická, pak pro C-stringy nenajdete vhodné přízvisko. V každém případě s nimi uspějete – výsledek bude perfektní, když neviditelné kalhotky doplní minimalistická dámská podprsenka.

 

Rajcovní podvazkové pásy

S podvazkovými pásy je to podobné jako s krajkou. V kategorii eroticky laděného prádla jsou stálicí a muži na ně nedají dopustit. A když si na sebe navíc vezmete i sexy punčochy, stanete se bohyní. Top barvou je černá, ovšem chybu neuděláte ani s červenými a bílými podvazky.

 

Samodržící punčochy

Když vám podvazkové pásy nejsou po chuti, vyřešte to samodržícími punčochami. Pánům se líbí černé s krajkou i lascivní síťovaná varianta. Speciální kousky seženete v každém lepším sexshopu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download