18.8 C
Prague
5.8.2021
MaxiMagazín

Kouzlo designového šperku

Malé i velké okouzlují krásné šperky, které se blýskají, třpytí a lesknou. I malý šperk stačí na to, aby jeho nositelka oslnila společnost a stala se hvězdou večera.

 

Lesk a třpyt

Většina malých slečen si prošla obdobím her na princezny a hraběnky, které mají plnou klenotnici krásných šperků s diamanty, náušnic a náhrdelníků. Stačila nám obyčejná bižuterie, kterou ale naše fantazie proměnila a vykouzlila úsměv na rtech. Jako dospělí už jsme ale přeci jen náročnější, lesk a třpyt však milujeme stále. Odrazy světla zaujmou na první pohled, ať už je zdrojem světla sluneční paprsek na procházce nebo křišťálové lustry v plesovém sále. Originální šperky z přírodních kamenů se i pro tyto odlesky řadí mezi ty nejvíce žádané. Kameny se brousí do formy s mnoha rovnými ploškami, aby se světlo mohlo co nejvíce odrážet při každém pohybu. Na špici pomyslného žebříčku je diamant, který se používá na zásnubní prsteny, náhrdelníky i náušnice a patří mezi sny snad všech žen. Každý, i jen nepatrný pohyb, pak okamžitě rozehraje hru světel a odlesků a nositelka takového šperku se nevyhne obdivným pohledům.

 

Netradiční a jedinečný

Drahé kameny si skvěle rozumí s bílým, růžovým i žlutým zlatem, skvěle ladí i se stříbrem či netradiční ocelí, záleží tak především na našem vkusu. Touhou každé ženy je se svým šperkem odlišit, být jedinečná a těšit se z pohledů okolí. Málokdo chce mít to samé, co má kolegyně i sousedka a mnoho dalších, jako je tomu u sériové výroby. Designové šperky jsou originální, máte jistotu, že nikdo jiný nemá podobný, o to větší si zaslouží obdiv. U šperků na míru je už při prvním návrhu cílem vyrobit šperk, který nejen zaujme okolí, ale především bude stylový a jeho nositelka ho bude zbožňovat.

Naštěstí už je pryč doba, kdy jsme mívali všechny naše náušnice, prsteny a náramky zavřené doma v šuplíku a vytáhli je jednou za rok na ples. Dnes se krásné šperky v jednoduchém designu hodí i pro běžné nošení.

Související příspěvky

7 zásad pánského šatníku

redakce

Buďte i v zimě ženská a elegantní

redakce

Na svatbu jako host – co na sebe?

redakce