Vhodná podlaha v ložnici zateplí prostor a zútulní ho

 

V ložnici často chodíme bosi, a tak chceme podlahu, která nebude studit a bude dobře izolovat teplo z podlahového vytápění. Zároveň požadujeme, aby se snadno udržovala a neopotřebovávala se. Podívejme se na to, jaký typ podlahy se hodí do ložnice a jací výrobci jsou zárukou kvality!

 

Korková podlaha jako přírodní izolant

Pokud chcete cítit teplo od nohou, zvolte do své ložnice korkovou podlahu. Tento přírodní izolant vás uchvátí svými vlastnostmi. Korková podlaha je pružná a šetří vaše klouby. Jedná se o ekologickou podlahovou krytinu, která má skvělé tepelné a akustické izolační schopnosti. Zvyšuje teplotu v místnosti až o 1,5 stupně Celsia a je mechanicky odolná proti běžnému opotřebení. Korek podporuje zdravé prostředí v místnosti, neboť nezadržuje alergeny. Pokud vás tato podlaha zaujala, svěřte se do rukou výrobce Wicanders.

 

Vinylová podlaha pro podlahové topení

Další vhodnou podlahou do ložnice je vinylová podlaha. Můžete na ni položit i těžší nábytek, aniž by došlo k vytlačení důlků. Neobsahuje škodlivé chemikálie a je ideální pro alergiky. Na dotek je tato podlaha příjemná a teplá a hodí se pro podlahové topení. Můžete ji bez obav vytřít vlhkým hadrem, neboť je odolná vůči vlhkosti. Výrobci přicházejí se širokou škálou vzorů a dezénů. Prvotřídním výrobcem je společnost wineo®, která má ve své nabídce kolekci vinylové podlahy WineoDESIGNline. Jedná se o elegantní vinylové podlahy imitující přírodní materiály.

 

Dřevěná podlaha s možností renovace

Ložnici zútulní také dřevěné podlahy. Tyto podlahové krytiny se pyšní dlouhou životností a nezakusuje se do nich zub času. Nevadí jim přímé sluneční záření ani péče vlhkým hadrem. Dřevěné podlahy jsou odolné, pevné a zachovávají si svůj původní vzhled. Výborně izolují a nestudí do nohou. V případě potřeby můžete tyto podlahy renovovat. Českým výrobcem těchto podlah je firma ESCO, která se zaměřuje na výrobu celomasivních dubových prken. Za pozornost stojí kolekce Chateau, Bohemia nebo Soft Tone.

 

Laminátová podlaha s antialergickou úpravou

Nesmíte zapomenout ani na laminátové podlahy. Ačkoliv se jedná o levnější typ podlahy, má řadu výhod. Rychle se pokládá díky click systému a má dlouhou životnost a antistatické a antialergické vlastnosti. Doporučuje se na podlahové vytápění. Můžete na ni použít robotický vysavač, ale pozor si dejte na přehnanou vlhkost. Výrobcem těchto podlah je například EGGER. Vybírat můžete z kolekcí Classic (klasický formát lamel), Medium (štíhlý formát dřevěných parket), Long (dlouhý formát lamel), Kingsize (velký formát) a Large (široký formát palubek).

Všechny tyto podlahy ložnici zateplí, zútulní a podtrhnou její styl. Ať už se přikloníte k jakékoliv podlaze a k jakémukoliv výrobci, nemůže to být špatná volba!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download