Vibrátory pro ženy – erotické hračky, které nemají konkurenci

 

Vibrátory pro ženy patří bezesporu k těm nejoblíbenějším sexuálním hračkám na trhu vůbec. Jak si ale vybrat takový, se kterým budete doopravdy spokojená? To může být docela oříšek, obvykle totiž platí, že žena musí nějaký čas zkoušet, než narazí na ten pravý. Ani malý, ani velký, žádný není ideální. Co tedy rozhoduje? Především jeho funkce!

 

S vibracemi nebo bez?

Na trhu nejdeme nejenom klasické vibrující vibrátory pro ženy, ale také jejich nevibrující protějšky, tedy mechanické náhrady mužského penisu, kterým se přezdívá dilda. Ty jsou oproti vibrátorům velmi odolné, mohou se používat ve vodě, mnohem snadněji se udržují v čistotě, nemusíte je dobíjet, ani jim vyměňovat baterie a také se dají upevnit k podložce, čímž se vám uvolní ruce, které můžete během sexuálních hrátek využít jinak.

To se vám bude hodit zejména během společných erotických hrátek s partnerem. Nezapomeňte, že si můžete ještě pomoci i dalšími pomůckami. Feromony pro ženy i feromony pro muže ve vás vzbudí ještě větší sexuální touhu.

 

Na materiálu záleží

Nejlepším a stoprocentně zdravotně nezávadným materiálem je lékařský silikon. Ten nevyvolává žádné alergické reakce, je i příjemný na dotek a pachově neutrální, jde v podstatě o stejný materiál, který se využívá i v plastické chirurgii. Velmi oblíbené jsou také gelové vibrátory, které jsou vyrobeny z měkkého a na dotek taktéž velmi příjemného materiálu.

Většinou mají i nejrůznější výstupky a záhyby, které ještě zkvalitňují sexuální prožitek. Latexové vibrátory jsou zase dokonale realistické, jsou skutečnou napodobeninou mužského penisu a svým vzhledem je i připomínají.

 

Ten nejlepší ze všech

Pokud hledáte opravdu dokonalý vibrátor, který bude mít všechno, a ještě něco navíc, zkuste rotační neboli perličkový vibrátor. Perličky, které uvnitř vibrátoru po zapnutí začnou rotovat, dokážou současně dráždit jak ženský klitoris, tak i bod G. Tím vibrátor přináší ještě více potěšení a mnohem snadněji uspokojí i ty nejnáročnější ženy. Síla i směr rotací se dají libovolně korigovat, a vy si tak můžete upravovat i sílu vibrací podle chuti, a dosáhnout tak dokonalého orgasmu.

Uspokojte všechny své tajné sexuální touhy s kvalitním vibrátorem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download