Vítr a déšť zajišťují mytí mých oken. Nano impregnace. Práce ve výškách Brno

 

V rychlosti bych ráda poděkovala firmě A SERVIS LIPKA, mytí oken, výškové práce Brno, za mytí oken, které u nás realizovali koncem dubna. Jednalo se o mytí oken RD po stavebních úpravách.

Firmu jsem objednala prvotně na úklid po stavbě, protože jsme se potřebovali rychle přestěhovat z bytu. Po práci, kterou zaměstnanci provedli v našem domě, jsem se je rozhodla pozvat i na mytí oken s následnou nano impregnační úpravou oken, která bude okna chránit je několik let bez nutnosti okna mýt.

Na nano impregnaci skel jsem od nich dostala tip přes paní na centrále, se kterou jsem již předtím domlouvala úklidové práce. Sice je tato služba vhodnější pro větší budovy, ale i tak jsem se rozhodla tuto službu využít, protože nemám ráda mytí oken.

Službu mytí oken u nás provedli stejně pečlivě, jako úklid, takže jsem byla spokojená a chválím je dál. Navíc nezapomněli umýt ani rámy oken a vše okolo, což jsem občas sama zapomněla… Nano impregnaci oken mám zatím necelý rok a jsem velice spokojená.

Všechen prach a špína jsou z oken lehce omyvatelné deštěm nebo odvanuté větrem, takže nemám žádné starosti a můžu se místo mytí oken věnovat rodině. Firmu A SERVIS LIPKA doporučuji naprosto všem. Mají skvělé, kvalitní a praktické služby, které mi ušetřily spoustu času. Díky.

Servisní mytí výloh, čištění fasád. Práce ve výšce Brno

Firma A SERVIS LIPKA se mytím oken v Brně zabývá již řadu let. Tým profesionálních umývačů oken vám zajistí kvalitně čistá a vyleštěná okna. Mytí oken nezaměřujeme pouze na běžně znečištěná okna, čistíme i okna od silných nečistot, které vznikly dlouhodobým neumýváním oken, nebo od nečistot po stavebních úpravách.

Čistíme jak velké, tak i malé  plochy oken, po tel. dohodě se s námi domluvíte na nejbližším možném termínu, budeme se snažit Vám vyjít vstříc ve všech vašich požadavcích.  Mytí oken realizujeme v několika programech.

cistenie-okien-12

Nejvyužívanějším programem je servisní čištění. Tento program je využíván našimi dlouholetými zákazníky, jako jsou: OC Vaňkovka Brno, OC Olympia Brno, OC Avion Brno, OC Futurum Brno, NC Královo Pole, OC Campus square. Tyto obchodní centra patří k našim stálým zákazníkům, kterým zajišťujeme čištění v servisním cyklu 1x za 30 dní. Naše firma zajišťuje servisní čištění pro velké i malé firmy po celém území České a Slovenské republiky a ve Vídni.

Je možné toto čištění oken realizovat i mimo obchodní centra pro širokou řadu zákazníků, například ve školách nebo úřadech. Mytí oken poskytujeme nejen v pravidelných a opakovaných cyklech, ale i jako nepravidelné nebo jednorázové čistění oken. Naše firma realizuje i čištění špatně dostupných prosklených ploch, výloh či oken.

K tomuto mytí oken je využita horolezecká a speleologická technika, popřípadě hydraulické ramena a plošiny, kterým dáváme přednost před horolezeckou a speleologickou technikou, jelikož hydraulické ramena a plošiny poskytují mnohem lepší přístup k znečištěným oknům, a tím je i zaručeno kvalitnější čištění oken. U oken se také specializujeme na nano impregnaci oken, kvalitní hydrofobní nátěr Vaše okna ochrání několik let.

29 x komentováno

 1. Václav Lánský

  Při objednání mytí oken je v tom zahrnuto i mytí parapetů a rámů oken nebo to jsou práce navíc? Děkuji

  • Ondřej Vinkler

   Dobrý den,
   tzv. nano impregnace oken má ochranný účinek proti vodě a špíně a je založena na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Impregnace má schopnost hydrofobizace, olejofobizace a ošetřené výlohy touto impregnací mají samočisticí schopnost.

   S přáním pěkného dne,
   Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

  • Karel Vydra

   Dobrý den budeme vybírat firmu na mytí oken VUT Brno, jedná se o mytí různých druhů oken a především o mytí oken ve výškách. Tedy výškové práce. Celkový rozsah je cca 27.000 m2. Měli by jste v průběhu července a srpna o takovou práci zájem?

   • Ondřej Vinkler

    Dobrý den,
    určitě by jsme měli zájem. Stačí nás jen zkontaktovat. Tyto větší „akce“ jsou pro nás výzvou a rádi se do nich pouštíme.

    S pozdravem,
    Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

 2. David Hřib

  Musím se připojit ke chvalozpěvu na nano impregnaci oken, jelikož jsem si ji nechal touto úklidovou firmou provést na mém baráčku a spokojenost je naprostá. Moje manželka umývala okna snad 4x do roka a vždycky u toho chudinka trpěla, jelikož pokaždé přes ty okna nebylo skoro už ani vidět. Ale od té doby, co máme profesionálně umyté okna, včetně impregnace skel, nemusí manželka umývat okna vůbec. Je to již něco přes půl roku a pořád je přes ně krásně vidět a není poznat, že byly umytý před tak dlouhou dobou.

  • Ivana Morysová

   Pane Hřibe, děkujeme za kladnou referenci. Vy jste moderní člověk a rád zkoušíte nové věci. Nano impregnace oken Vás hned zaujala. Jsem přesvědčena o tom, že budete spokojený. GLP je velice kvalitní materiál a má kvalitní výdrž.

 3. Zdeněk Kalivoda

  Dobrý den, jsou Vaši pracovníci dostatečně zajištěni a proškoleni k práci ve výškách? Předem děkuji za odpověď.

  • Ivana Morysová

   Ano, práci ve výškách vykonávají naši zaměstnanci a horolezci, kteří mají všechny školení a licence, které je nutno obnovovat každý rok.

  • Ivana Morysová

   Mám radost z toho, že se dobré reference na nano impregnační nátěr GLP, tak rychle šíří. V poslední době a zvláště v tomto roce se s objednávkama roztrhl pytel. Hodně lidí si to už řeklo a celá řada zákazníků volá a objednává na popud svých známých.
   Děkujeme za kladný komentář.

  • Ivana Morysová

   Asi 5x delší dobu než mytí oken. Pokud umýváme standartně 1 okno půl hodiny, nano impregnace oken trvá ve všech krocích a v době čekání cca 2 -2,5 hodiny. Mezi první a druhou vrstvou se čeká na zformátování cca půl hodiny. Nejpracnější je ovšem dokonalé leštění. První i druhá vrstva musí být dokonale vyleštěna. Od kvalitního leštění závisí živostnost.

  • Ivana Morysová

   Pouze bavlněnou plenou na sucho. Nepoužíváme žádná leštidla. Tento jednouchý postup je z našich zkušeností nejlepší k tomu, aby okna vydržela co nejdéle pěkně lesklá a čistá.

 4. Veronika Pragačová

  Jste jedni z těch, kteří už mají dost neustálého umývání oken pořád dokola? Já mimochodem ano. Tak jsem se rozhodla porozhlídnout na internetu a našla jsem firmu A SERVIS LIPKA. Nejen, že nabízejí profesionální umytí oken, ale zároveň i ochranu skel. Tak jsem to zkusila a musím říct, že jsem nadmíru spokojená. Perfektní vystupování, seriózní, rychlí, spolehliví a dokonce si po sobě i uklidili. Okna jsou nádherně čistá a průzračná a vůbec se na ně nechytá žádný prach, pyl, ani jiná nečistota. Ochrana skel bylo správné rozhodnutí, jelikož se jedná o impregnaci skel, na kterou firma poskytuje 2letou záruku, s tím, že životnost může být až 6 let. No není to paráda, když nemusíte umývat okna minimálně 2 roky a možná i 6 let? Jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží u mě, ale je to už přes rok a pořád se nedokážu vynadívat, jak jsou krásně průhledná.

 5. Daniel Předovský

  V tomto případě se jednalo o jednorázovou akci. Přímo na místě jsme současně s mytím výloh čistili i malá zrcadla. Při jakémkoliv mytí výloh, oken a jiných prosklených povrchů Brno nepoužíváme žádné leštidla a různé leštící přípravky. Výlohy jsme umyli čistým rozmývákem a následně povrch setřeli stěrkou s kvalitní gumou. Jakmile byla prosklená ploch kvalitně vyčištěna, nechali jsme ji následně proschnout a pak jsme leštili suchou bavlněnou plenou. Pokud je potřebné z výloh odstranit reklamní polepy, fólie, různé výlepy nebo zatvrdlé nečistoty, používáme k tomuto účelu korundové žiletky, které mají průměr nejméně 10 cm. Díky těmto žiletkám nebudou po našem odstranění polepů na námi vyčištěných výlohách žádné rýhy a škrábance. Při práci zaměřené na mytí výloh naši zaměstnanci používají vždy profesionální pomůcky a nářadí. Naše firma je schopna poskytnout i mytí prosklených ploch ve výškách Brno nebo na těžce přístupných místech pomocí speciální techniky. K dispozici máme a využíváme horolezeckou a speleologickou techniku, hydraulické rameno a vysokozdvižnou plošinu. Zákazník byl dosti náročný na výsledek naší práce a pozorně kontroloval všechny umyté plochy, ale nakonec vyjádřil svou spokojenost s konečným výsledkem naší odvedené práce. Naše úklidová firma zajišťuje také detailní generální a hloubkové strojové čištění podlah Brno. Pro strojové čištění podlah Brno je použit kotoučový stroj a vysoce výkonný vysavač. Tímto způsoben jsme schopni vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Při čištění podlah je velmi důležité zvolit správnou a šetrnou chemii. Naše firma A SERVIS LIPKA, s. r. o. používá zásaditou chemii. Kyselá chemie je použita pouze v případě, že čistíme podlahu po stavebních činnostech, rekonstrukcí, malířích či řemeslnících. Kyselou chemii k jinému čištění použít nemůžeme, jelikož je velmi agresivní a mohla by poškodit některé citlivé podlahy. Strojové čištění podlah Brno začíná nejprve tím, že se zvolí vhodná čistící chemii. Pro podlahu je velmi důležité vybrat co nejšetrnější čistící chemii. V každém případě, kdy dokončíme strojové čištění podlah Brno, doporučíme vždy našim zákazníkům, aby si nechali svoji podlahu zakonzervovat nanesením průmyslového polymeru (vosku). Tato fluatace (voskování) má řadu výhod: má mírný protiskluz, umožňuje snazší údržbu podlahy, zabraňuje hloubkovému znečištění, výrazně prodlouží životnost podlahy. Průmyslový polymer nanášíme na dlažby, linolea, plovoucí podlahy, parkety a dřevěné podlahy a jedná se prakticky o lak. Naše firma se specializuje také na denní a pravidelný úklid bytu, domu, domácnosti, kanceláře, obchodu, provozovny, rezidence, vily a firmy Brno, úklid po stavebních činnostech a rekonstrukcích Brno, strojové čištění koberců a čalounění Brno, odstraňování graffiti Brno, mytí oken Brno, čištění markýz, žaluzií a rolet Brno, odstraňování reklamních a nedovolených polepů z prosklených ploch Brno.

 6. Rosol Radek

  Impregnace šetří moji kapusu a nemusím se zabývat častým mytím oken, je funkční a od a servisu kvalitně provedená.

  • Ivana Morysová

   Děkujeme za kladný ohlas na naši službu nano impregnace oken. Musíme říct, že u nano impregnace oken, je mimořádně důležité jak se provede. Pokud se opravdu kvalitně nevyleští první a duhá vrstva velmi se zkrátí živostnost, která v praxi dosahuje cca 5 let.

 7. Vladímír Drkal

  Umytí oken v Brně – Firma A SERVIS LIPKA zajišťuje mytí oken v Brně již řadu let. Tým profesionálních umývačů oken vám zajistí kvalitně čistá okna. Umytí oken v Brně nezaměřujeme pouze na běžně znečištěná okna, čistíme i okna od silných nečistot, které vznikly dlouhodobým neumýváním oken, nebo od nečistot po stavebních úpravách. Čištění jakkoliv velké plochy oken je možné zajistit do druhého dne. Mytí oken v Brně realizujeme v několika programech. Nejvyužívanějším programem je servisní čištění. Tento program je využíván našimi dlouholetými zákazníky, jako jsou: OC Vaňkovka Brno, OC Olympia Brno, OC Avion Brno, OC Futurum Brno, NC Královo Pole, OC Campus square. Tyto obchodní centra patří k našim stálým zákazníkům, kterým zajišťujeme čištění v servisním cyklu 1x za 30 dní. Naše firma zajišťuje servisní čištění pro velké i malé firmy po celém území České a Slovenské Republiky a ve Vídni. Je možné toto čištění oken realizovat i mimo obchodní centra pro širokou řadu zákazníků, například ve školách nebo úřadech. Mytí oken v Brně je poskytováno nejen v pravidelných a opakovaných cyklech, ale i jako nepravidelné nebo jednorázové čistění oken. Naše firma realizuje i čištění špatně dostupných prosklených ploch, výloh či oken. K tomuto mytí oken v Brně je využita horolezecká a speleologická technika, popřípadě hydraulické ramena a plošiny, kterým dáváme přednost před horolezeckou a speleologickou technikou, jelikož hydraulické ramena a plošiny poskytují mnohem lepší přístup k znečištěným oknům a tím je i zaručeno kvalitnější čištění oken.

 8. Řehoř Dopita

  A SERVIS LIPKA, s.r.o. je spolehlivou volbou pro mytí oken a výloh Brno, kterou v tomto kraji provádíme celé řadě významným zákazníkům. Dlouhou řadu let se specializujeme na čištění a mytí oken a výloh Brno. Tuto úklidovou službu provádíme v obchodních domech, domácnostech, firmách, úřadech, nemocnicích a jiných prostorech. Na práci a mytí oken a výloh Pardubice ve výškách jsme vybaveni horolezeckou a speleologickou technikou, na kterou jsou naši zaměstnanci proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Naši zákazníci využívají jak servisního čištění, tak i jednorázové. Provádíme odstraňování folií ze skleněných ploch, bannery a akční výlepy. Působením času se mohou folie štěpit a nejdou tak jednoduše odstranit a k takovému odstranění používáme korundovou žiletku s rozměrem nejméně 10 cm. Žiletkou také odstraňujeme zatvrdlé nečistoty, které nejdou pouze umýt. Až úspěšně odstraníme všechny tvrdé nečistoty, okna důkladně umyjeme a vyleštíme suchou 100% bavlněnou textilií. Tato metoda suchého leštění zaručí, že po delší době od umývání oken, nepůjdou vidět tahy a kruhy po leštění, proto nepoužíváme žádné leštící přípravky. Veškeré úklidové služby Pardubice naleznete na našich stránkách http://www.a-servislipka.cz, kde se mimo jiné dozvíte, že se věnujeme také čištění koberců Pardubice, mytí podlah Pardubice, voskování podlah Pardubice, mytí markýz a žaluzií Pardubice, odstranění graffiti Pardubice, antigraffitový nátěr Pardubice, odstranění plísní Pardubice.

 9. Filip Špilar

  Profesionálové ze společnosti zrealizují kvalitní mytí oken a důkladně zbaví vaše okna běžných nečistot, ale také nečistot, které byly způsobeny díky rekonstrukcím a stavebními činnostmi. Odstraníme zatvrdlé nečistoty, mezi které řadíme – přebytečnou reklamu a bannery, akční samolepky, ale také tagy způsobené pouličními vandaly, kteří si velmi rádi vybírají skleněné plochy pro své umění. Pro mytí oken a výloh na špatně přístupných místech, jsme vybaveni vysokozdvižnou technikou s hydraulickým ramenem, které používáme nejčastěji. Pro špatně přístupné okno jsme vybaveni horolezeckou a speleologickou technikou, na kterou mají naši pracovníci příslušné licence dle dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Spolu se zakázkami mytí oken a výloh zajistíme také odstraňování zatvrdlých nečistot, které odstraníme korundovými žiletkami – tato žiletka má rozměr 10 cm a díky tomuto rozměru okno nelze poškrábat, pro použití těchto žiletek jsou naši pracovníci odborně proškoleni, aby nedošlo k poškození zákazníkova majetku. Nejčastěji žiletkami odstraňujeme folie a polepy, lepidla po stržených foliích, odstranění zbytků silikonů a tmelů a minerální usazeniny z atmosférických spadů. Za pomoci tohoto kvalitního vybavení provedeme práci velmi důkladně a vy nemusíte mít obavy z poškození ani při sebevětším znečištění. Proto se vyvarujte neodborným pracovníkům, kteří by mohli vaše okna zničit a poškrábat a nedoporučujeme používat žiletky, pokud nemáte dostatečné zkušenosti. Po odstranění zatvrdlých nečistot a omytí rámů, parapetu a kliček, je plocha důkladně umyta čistým rozmývákem a následně vyleštěna takzvaným trikem suchého leštění, při kterém nepoužíváme žádná leštidla, ale pouze 100% bavlněnou textilii.

 10. Karel Halouzka

  Okna leští pouze na sucho. Tímto způsobem je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. Po námi vyčištěných oknech nezůstane na skleněné ploše leštidlo, které by po souvislém zaprášení vystoupilo, a byly by vidět mapy po leštění, jak tomu je u oken, na které byly použity k vyleštění různá leštidla. Při mytí a čištění oken pro byt, dům, domácnost a v prostorách kde sídlí se nejdříve začíná důkladným vyčištěním okenních rámů a parapetů. Pro kvalitně provedenou práci je velmi důležité, aby rám okna byl dobře vyčištěn. Jakmile jsou okenní rámy umyté a čisté, okna jsou odmaštěny a umyty saponátovým roztokem. Prosklenou plochu necháme proschnout a následně povrch vyleštíme. Okna leštíme pouze suchou bavlněnou plenou. Mytí oken zajišťují naši profesionální zaměstnanci, kteří jsou vybaveni velmi kvalitními nástroji, pomůckami a prostředky pro mytí oken, výloh a jiných skleněných ploch. Mytí a čištění oken, skel, prosklených ploch využívá velká řada našich stálých zákazníků. Mezi nejčastěji využívané cykly mytí oken patří servisní čištění oken , které naše firma zajišťuje pro naše zákazníky v Praze na těchto následujících obchodních centrech: VŠECHNY OC V PRAZE. V těchto obchodních centrech provádíme nejčastěji servisní mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch 1x za 30 dní z venkovní strany. Mimo jiné Vám po dohodě můžeme zajistit čištění markýz-žaluzií-lamel. U oken se také specializujeme na nanoimpregnaci, aplikujeme tvz. nešpinavou úpravou, která je obzvlášt vhodná pro okna s špatnou dostupností. Dále provádíme strojní čištění a tepování koberců, denní a pravidelný úklid, úklid po malířích a malování, generální úklid novostaveb, před kolaudační, úklid po stavbě, úklid po stavební rekonstrukční činnosti. Umíme strhnout a dát dolů ochranné folie, polepy, banery z akcí, nelegální reklamy a polepy, nedovolený výlep, černou inzerci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download