Zahradní domky nejsou retro

 

 

I když svůj největší boom zažívaly za dob první republiky, určitě mají svoje místo i v moderní zahradě. Díky svému rozmanitému vzhledu zapadnou do jakéhokoli konceptu zahrady a vždy se stanou vašimi užitečnými pomocníky.

 

Elegantní kůlna ale i zahradníkův koutek

Možná vám na zahradě stačí jen malý zahradní domek s malým okénkem a úsporným půdorysem, do kterého tak akorát narovnáte přebytečné zahradní náčiní a elektrické pomocníky (u sekačky si nejdříve ověřte, že opravdu projde dveřmi zvoleného domku).

Nicméně zahradní domky nemusí sloužit jen jako odkladiště momentálně nevyužitých věcí. Můžete si tu zřídit i svůj vlastní zahradní koutek. Stačí vybrat tvarově vyhovující dřevostavbu s větším okénkem. Pod okno pak snadno umístíte malý pracovní stůl a máte rázem pohodlné místo pro přesazování květin nebo pletení košíků i během nepříznivého počasí. Pouvažujte také nad tím, jestli by se do vašeho zahradního domku nevyplatilo zavést elektřinu.

 

Cenově výhodné domky od českého výrobce

Možná si říkáte, že není problém podobný domek postavit, ale když sečtete cenu materiálu a čas věnovaný výrobě plánů a posléze i samotného domku, možná se raději poohlédnete po už hotové dřevostavbě. Český výrobce dřevostaveb Delta Svratka s.r.o. působí na trhu již 26 let a jeho firemní kultura je položena především na základech kvality a špičkového přístupu k zákazníkovi.

Jeho zahradní domky na nářadí EKONOMIK zaujmou svým originálním vzhledem i příznivou cenou a k dostání jsou obvykle do 5-10 dnů. Nízká cena je způsobena vysokým počtem kusových sérií, nikoli použitím nekvalitního materiálu. Pro výrobu zahradních domků je vždy použito kvalitní, řádně vysušené smrkové dřevo, které je velmi odolné proti všem nepříznivým vlivům počasí. Nabídka typů zahradních domků EKONOMIK je velmi široká a jejich variabilita je ještě zvýšena množstvím doplňků, které je možné přiobjednat. Pokud hledáte krásný zahradní domek za příznivou cenu, určitě navštivte stránky www.deltasvratka.cz.

zahradni-domek-Laura_EKO_DD-350x300-2-1419263479

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download