15.8 C
Prague
31.5.2023
MaxiMagazín

S novou kvalitní a výkonnou sekačkou se budete na sečení trávy těšit

Spousta majitelů zahrad bere péči o ně jako příležitost, jak se udržovat v kondici. Pokud je ale fyzické práce na zahradě příliš, je potřeba ji často opakovat, i otřelý zahradník začíná být znechucen. Tam, kde je na pozemku zatravněná plocha, ať už menších nebo větších rozměrů, vyplatí se mít v garáži adekvátní sekačku.

Vyberte si sekačku u zkušeného prodejce

Na našem trhu nabízí kvalitní sekačky již od roku 1994 společnost Hecht. Nabízené sekačky jsou přizpůsobeny aktuálním potřebám zákazníků, jsou inovovány i na základě podnětů samotných uživatelů.

Jedná se o modely sestavené z kvalitních dílů. Jsou navrženy tak, aby sečení s nimi bylo praktické a šetřilo lidem čas. Očekávat můžete ergonomické tvarování, centrální nastavení výšky, nastavení výšky rukojeti, mulčování, úchyty pro snadné přenášení, stylová kolečka s kuličkovými ložisky nebo bezproblémové rychlé startování. Díky speciálnímu tvarování šasi EDGE CUTTING lze navíc sekat trávu podél plotů a zdí. Protože mají nízkou hmotnost a snadno se ovládají, hodí se pro každého uživatele.

Volit můžete elektrické sekačky nebo sekačky benzínové s kvalitními a osvědčenými motory Hecht, nebo motory známých zahraničních firem, jako jsou Briggs & Stratton. Zajistí dostatečný výkon pro sečení velkých zahrad i jiných ploch, a to i v případě, že budete chtít posekat vysokou nebo přerostlou trávu.

Na nabízené sekačky je k dispozici i kvalitní servis v rámci rozsáhlé sítě servisních center Hecht.

Nechte si poradit s výběrem

Protože je nabídka sekaček velká, pracovníci Hecht vám rádi zdarma a odborně poradí, který modely jsou nejvhodnější právě pro vaše potřeby.

Mnoha zákazníkům vyhovuje např. benzínová sekačka s pojezdem HECHT 553 SW 5 v 1. Má záběr 51 cm, motor o objemu 173 cm3, objem koše 60 l, nechybí pojezd, abyste nebyli znaveni. Vhodná je pro plochy do cca 1 600 m2.

Více informací najdete na cz.hecht.cz.

Související příspěvky

Potrpím si na čistá okna v našem pražském domě

majda

Na mytí oken a čištění fasády doporučujeme společnost „Výškové práce Praha 4“

Veronika

Znáte tajemství dokonalé pleti?

redakce