4 důvody, proč obměnit šatník

 

Nechce se vám pouštět do úklidu a přeplněnému šatníku se vyhýbáte obloukem? V takovém případě možná právě teď nastal čas, překonat sami sebe a vrhnout se do třídění a obměny šatníku. Podívejte se na důvody, které vám pomohou konečně začít a opět vrátit styl a svěžest do svého oblékání.

 

1) Nový prostor

Vytříděním šatníku získáte nový prostor pro oblečení, které vám nebude malé ani velké. Konečně si můžete koupit oblečení přímo na míru. Velkou výhodou při úklidu šatníku je také to, že můžete najít kousky, o kterých jste si mysleli, že se ztratili nebo že už je nemáte.

Pokud se vám změnila postava a zhubli jste, tak vás může potěšit i to, že oblečete něco, co jste nosili třeba na střední škole nebo v dospívání. Při obměně šatníku se snažte být nemilosrdní a klidně si před sebe dejte čtyři krabice. Na vyhození, na přešití, na prodej a na památku. Veškeré oblečení, které nenosíte a nevrátíte jej rovnou do skříně, ukliďte do těchto krabic, a poté s nimi naložte dle plánu.

 

2) Oblečení, které vám padne

Nenechávejte si ve skříni oblečení, které jste již roky neměli na sobě. To stejné platí nepoužívaném, malém nebo naopak velkém dámském a pánském spodním prádle. Vyřaďte ze skříně to, co se vám už nelíbí a to co vám nesluší. Na pomoc si můžete pozvat například kamarádku, partnera nebo stylistku.

Většinou sami k sobě nedokážeme být tak kritičtí, jak je potřeba. Pomoc druhého nám urychlí a ulehčí obměnu šatníku. Nebojte se pojmout obměnu šatníku jako zábavu a pozvěte si klidně i víc kamarádek a udělejte si módní večer. Nezapomeňte na příjemnou atmosféru, víno a po práci i zaslouženou odměnu, například skvělý film nebo vyrazte v novém oblečení do společnosti.

 

3) Správné držení těla

Při výběru oblečení, ale také spodního prádla, od dámských kalhotek až po pánské bavlněné trenýrky je důležitý i ze zdravotních důvodů. Kvalitní spodní prádlo podpoří správné držení vašeho těla a budete se v něm cítit mnohem lépe. Stejně tak vás vhodná sportovní podprsenka nebo klasické kalhotky z bavlny dokážou zeštíhlit až o jednu konfekční velikost. I muži ocení, když je nebudou bavlněné trenýrky nikde tlačit a táhnout.

 

4) Najít konečně svůj styl

Vytřídění šatník vám umožní najít svůj vlastní styl. Konečně se rozhodněte, zda vám víc sluší sportovní móda nebo chcete do svého oblékání vnést víc elegance. Téměř každému bude slušet jednoduché a ležérní oblečení, které se i skvěle kombinuje. Inspirovat se můžete minimalistickým šatníkem a vytřídit veškeré kusy oblečení tak, že vám zůstane například 50 kousků, které budou opravdu kvalitní, padnoucí a stále trendy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download