8 kousků oblečení, které v šatníku musíte mít

 

Při úklidu šatníku zjistíte, že některé kousky oblečení vůbec nenosíte. V takovém případě se inspirujte minimalistickým šatníkem a nechte si jen to oblečení, které milujete, dobře se kombinuje a které se hodí k vašemu stylu. Základ šatníku postavte na deseti kouscích, které rozhodně musíte mít!

 

1) Padnoucí džíny

Je čas na velkou revizi šatníku. Při této příležitosti si vyzkoušejte džíny, které by vám měly dokonale padnout. Džíny vás nesmí táhnout, tlačit ani být příliš volné. Vyberte si ty bez vzorů, bez děr, které můžete vzít i do práce nebo do města.

 

2) Malé černé šaty

Rozhodně v šatníku nechte malé černé šaty. V ideálním případě v jednoduchém střihu, bez zbytečného zdobení a průstřihů. Kombinovat je můžete s džínovou bundou, ale i padnoucím sakem. Ozvláštnit můžete doplňky a šperky. Recyklujte textil a zbavte se veškerého oblečení, které vám nesedí.

 

3) Kardigan

V šatníku nesmí chybět kardigan. Je to delší svetr, který slučí každé postavě. Vyberte si barvu, kterou zkombinujete s více kusy oblečení, které již v šatníku máte. Klasikou je černý, tmavě modrý či bílý svetřík. Slušet vám však budou i pastelové barvy nebo oblíbená rudá.

 

4) Trička bez potisku

Triček máte určitě spousty. I po vytřídění oblečení vám zbyde dost klasických triček. Zaměřte se na ta bez potisku, lépe kombinují. Stále oblíbenou klasikou jsou bílá a černá trička. A co s tím, co již nechcete? Šup s tím textilního kontejneru!

 

5) Bílá košile

Rozhodně by v šatníku neměla chybět skvěle padnoucí bílá košile. Tu můžete vzít ke kostýmku, ale skvěle doplní i džíny. Košile může mít dlouhý nebo krátký rukáv, vyšší límeček nebo třeba stojáček. Vše podle vašeho stylu.

 

6) Dámský kostýmek

Dámský kostýmek, který se skládá ze sukně, kalhot a saka, by měl být také součástí dámského šatníku. Hodí se do divadla, na večeři, ale také na slavnostnější událost.

 

7) Delší kabát

Ze svého šatníku vytřiďte kabáty a bundy, které jsou vám malé nebo velké, či se v nich necítíte. Odložíte-li je do nejbližšího kontejneru na textil, poslouží potřebným a podílíte se na  recyklaci oblečení. Poté si pořiďte kvalitní delší kabát, který se hodí na jaro i na podzim. Ten doplní váš outftit s kalhotami, ale i sukní a šaty.

 

8) Džínová nebo kožená bunda

Kromě kabátu si pořiďte i džínovou nebo koženou bundu. Volte kratší styl, který může působit rebelsky, ale zároveň podtrhne ležérní eleganci. Vyberte si nadčasové kousky, které vám vydrží a dbejte raději na kvalitu než na kvantitu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download