Bavlněné povlečení zůstává oblíbenou klasikou

 

Nejen při výběru oblečení, ale i při výběru ložního prádla hraje svou roli roční období. V zimě se chceme zahřát, zatímco v létě spíše hledáme ochlazení. Bavlna umí obojí.

Bavlněné povlečení je osvědčené mnoha generacemi a stále se řadí mezi nejoblíbenější pro svou univerzálnost. Flanel třeba v zimě hřeje a sáhneme po něm velmi rádi, v létě ale leží na dně skříně a ani si na něj nevzpomeneme. To u bavlny nastane málokdy, protože je příjemná v kterémkoli ročním období během celého roku. V zimě nám dovolí se zachumlat a dobře drží teplo a v létě zůstává lehká a netíží nás, navíc dobře saje pot a v horkých nocích tak udržuje náš komfort ve spánku.

Právě díky své oblíbenosti se bavlněné povlečení vyrábí v mnoha barvách i vzorech a je možné si tak vybrat přesně to, které vám ladí k celkovému vybavení ložnice nebo naopak pomocí drobných dekorací ložnici sladit s povlečením. Přes léto se tak může interiér proměnit třeba do vzdušného a čistého provence stylu laděného do levandulové a bílé. Pro změnu stylu nemusíte hned malovat a stěhovat nábytek, stačí vyměnit pár drobností v ložnici a povlečení se postará o zbytek. Vyměňte obraz, vázu nebo přidejte svazek sušené levandule a povlečení vyberte ve fialovém odstínu.

Až zatoužíte po změně, jednoduše vyměníte povlečení a dekorace, třeba za suvenýry z dovolené u moře. Fialovou tak vystřídá modrá nebo slunečná žlutá. Vyzkoušejte různé styly nebo ladění do barev, uvidíte, jak vás hra se stylem interiéru bude bavit a přitom vám nezabere mnoho času ani nezruinuje rodinný rozpočet. Svou roli i v barvách hraje roční období, v zimě chceme spíše teplé barvy a v létě dáme přednost těm studeným. Fantazii se ale meze nekladou a tak si barvu povlečení i celé vaší ložnice vyberte především podle svých preferencí a ne podle módních časopisů. Vám se v ní musí líbit a dobře spát především. Celkový dojem může podpořit i vhodně zvolená vůně aviváže, která v povlečení vydrží dlouho a vás bude každý den uspávat. Kvalitní povlečení z bavlny je nenáročné na údržbu, dobře si rozumí s pračkou i sušičkou.

Širší nabídku povlečení naleznete na RodinneBaleni.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download