Jak rozpoznat kvalitního dodavatele dřevostaveb a nenaletět začátečníkům?

 

Při výběru stavitele rodinného domu nemáte více pokusů než jeden. Pokud v toto počátku uděláte chybu, stane se osudovou pro celou realizaci projektu. Montovaný dům nikdy nenaplní vaše očekávání a ihned od prvního dne budete svědky celé řady nedokonavostí snižující celkový komfort bydlení. Dávejte si pozor na garážové firmy a odhalte je za pomocí několika základních pravidel.

 

Zkušenosti a reference

Zkušenosti společnosti se měří jejich délkou působení. Věřte, že špatná společnost se na trhu neudrží déle než několik let. Opravdu kvalifikovaný tým se bez jakéhokoliv problému pochlubí i více jak desetiletou působností. Společnost tak může odkázat na reference z již stojících domů. Samotní majitelé pak tvoří nedílnou součást důkazního portfólia vypovídajícího o schopnostech dané firmy.

 

Certifikáty a kvalitní dodavatelé

Nechte si předložit certifikační úspěchy společnosti. Pokud patří mezi lepší, rozhodně se jich několik najde a nebude pro ní problém odkázat na bezchybné plnění všech zákonných požadavků spojených s výstavbou rodinných domů montovaného typu.

Rozhodně nepřehlížejte dodavatele a prověřte si i jejich dosavadní know how. Do oblasti nejdůležitějších dodavatelů materiálu řadíme firmy zabývající se dodávkou konstrukčního dřeva, tepelné izolace nebo oken a dveří.

Zaměřte se i na tloušťku obvodových stěn nebo na to, kdo se zhostí výroby a následné montáže. Nejlépe pak, pokud veškeré operace zastřeší jedna společnost a postará se o vás od samého počátku prvotních nákresů až po předání klíčů od nového domova. Montované domy ze SIP panelů jsou skvělou alternativou nízko-nákladového bydlení, ovšem je třeba se svěřit do rukou skutečných profesionálů. Takovým je například uznávaná certifikovaná společnost Hobbytec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download