Toužíte na jaře po krásné fit postavě? S těmito svačinkami to půjde snadno!

 

Teplé jarní a letní měsíce už volají po lehkých svačinkách a pokrmech, ze kterých vám nebude těžko, a nebudete se cítit tolik plní. Také máte v tomto období rádi lehké saláty, těstoviny, čerstvé ovoce a zeleninu, jenže vás nebaví nosit tolik položek do práce v kabelce? Pak si vyrobte zdravé smoothie, které bude obsahovat z ovoce a zeleniny vše, co máte rádi!

Smoothie je zdravý drink, který se vyrábí z čerstvého ovoce a zeleniny a trochy vody nebo kostek ledu, které vás v horku krásně osvěží. Nakrájené kousky oblíbených dobrot pak nasypete do mixéru a rozmixujete. Jako mixér můžete zvolit například mixér Orava RM-1550, který má silný 1 500 W motor, jež zvládne rozmixovat i kostky ledu na jemnou tříšť. Smoothie si můžete připravit jako zdravou svačinku nebo oběd do práce, školy, na výlet nebo jen tak na chuť. Výhodou smoothie je rychlost přípravy a také to, že obsahuje pouze vaše oblíbené suroviny, plné vitaminů a minerálů. Přizvěte k výběru surovin i vaše děti, aby si mohly samy vytvořit zdravou svačinku!

V mixéru Orava RM-1550 si můžete připravovat skvělé ovocné a zeleninové drinky, ale i omáčky, dokonalé zdravé zmrzliny, míchané drinky, koktejly, krémy, příkrmy pro děti a další polotovary. Mixér má ostrý 6-ti čepelový nůž z kvalitní oceli a objem nádoby 2 litry. Díky praktickým gumovým nožičkám na spodní straně mixéru se vám stroj nehne z místa. Mixér Orava RM-1550 zvládne až 30 000 otáček za minutu, zvládne tedy rozmixovat velmi tvrdé suroviny za pár vteřin. Výhodou mixéru je i možnost mytí všech částí v myčce.

Také už se těšíte na vaše zdravé svačinky plné vitaminů? Pak navštivte www.orava.cz, kde si můžete vybrat jeden z kvalitních mixérů!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download