Bydlení v Anglickém resortu vás bude bavit

 

Pokud máte rodinu s dětmi nebo ji teprve plánujete, určitě také řešíte bydlení. Máte chuť se podívat na něco jiného, než je u nás obvyklé? Pak je tu pro vás nabídka domů v Anglickém resortu. Nachází se v obci Stehelčeves na Kladensku, tedy v blízkosti hlavního města.

Obec má všechny předpoklady pro pohodové bydlení pro rodiny s dětmi. V místě je mateřská školka, škola, také obchody a pošta. Určitě využijete i hezké koupaliště a hřiště. Vzdálenost do Prahy je cca 15 minut autem, autobusem nebo vlakem ke stanici metra Nádraží Veleslavín.

 

Domy jako ve staré Anglii

 Mírně nostalgickou atmosféru, kterou znáte buď z návštěvy Anglie nebo z různých filmů a seriálů navozují červenými nebo béžovými cihlami obložené domy, jednoduchého střihu, zasazené v množství zeleně a vždy s malou předzahrádkou. Domy jsou koncipované jako 5+1 nebo 5+kk, s výměrou 127 m čtverečních. Vnitřní uspořádání je ale na vás, přičemž máte na výběr z až 15 variant. Zvýšené stropy poskytují dostatek světla a celý dům je díky nim vzdušný a prostorný.

Domy jsou perfektně zateplené.

 

 Nadstandardní způsob platby

 Způsob placení je našem trhu přinejmenším unikátní. První platba vás čeká při podpisu rezervační smlouvy. Pak už si jen diktujete, jak má vaše budoucí bydlení vypadat, a to od podlah, příček, obložení až po kuchyni. Mezitím, než se dům dostaví, máte možnost si vyřídit hypotéku nebo jiný způsob placení, s čímž vám případně ochotně pomohou i lidé z Anglického resortu. Druhá platba vás čeká až ve chvíli, kdy je dům kompletně postaven, zkolaudován a podepsána kupní smlouva. To znamená, že se jedná o naprosto bezpečný způsob placení, u něhož se vám nemůže stát žádné nemilé překvapení.

Pokud tedy hledáte nové místo pro sebe a svoji rodinu, které bude na venkově, v blízkosti přírody a klidu, máte jedinečnou příležitost vybrat si některý ze zbývajících 40 domů, které jsou ještě k dispozici. Termín dostavby je naplánován na jaro 2017. Nebo se přijeďte nezávazně podívat přímo do Anglického resortu. Vedle projektu U viničky stojí totiž již dostavěný resort Lešany II – Zámecké údolí. Zde můžete posoudit, zda se vám líbí nejen domy v anglickém stylu, ale i prostředí, v němž stojí.

www.AnglickyResort.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download