Znáte tajemství dokonalé pleti?

 

Elixír života, krásy a dlouhověkosti. Tohle vše v sobě skrývají mořské řasy. Jsou považovány za malý velký zázrak v medicíně, potravinářství i kosmetice. Mořské řasy je souhrnné označení pro zelené řasy, chaluhy a ruduchy, které žijí ve slané vodě, mořích a oceánech. Je vědecky prokázáno, že jejich působení je blahodárné.

Estetický účinek mají mořské řasy zejména v kosmetických přípravcích, které slouží k ošetření a  projasnění pleti. Základem všeho je prevence, neboli pravidelná údržba pokožky. Péče o pleť má několik kroků, které není dobré podcenit.

 

Důkladná očista je základ

K očistě epidermis doporučujeme enzymatický peeling, který obsahuje četné bioelementy – železo, draslík, fosfor a síru; Vitamíny B a vitamíny C a E, beta-karoten, polysacharidy, aminokyseliny. Viditelně zvyšuje soudržnost a elasticitu pokožky, obnovuje a regeneruje aktivitu kolagenu a elastinu.

K obnově pleťové funkčnosti poslouží hydratační gelová maska. Zabraňuje uvolnění pokožky, udržuje pružnost a pevnost na úrovni mladé pleti. Vyhlazuje, pomáhá redukovat vrásky a chrání proti stárnutí. Maska působí jako domácí lázně. Přináší uvolňující aromatickou relaxaci, kterou je pro dokonalý efekt optimální opakovat dvakrát týdně.

 

Mazat a mazat

Aby byla péče o obličejovou část dokonalá a perfektní, nelze opomenout hydratační krém. Krém zabraňuje transepidermální ztrátě vody a poskytuje dlouhotrvající hydratační účinek. Regeneruje lipo-strukturu pokožky, zlepšuje její hladkost a pružnost. Obsahuje UV filtry, díky nimž chrání před škodlivými účinky slunečního záření a stárnutím pleti.

Díky jedinečnému složení celé sady přípravků na bázi mořských řas je zaručena ideální péče pro všechny typy pleti 30+.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download