8.9 C
Prague
3.3.2024
MaxiMagazín

Bydlení v malebném prostředí nedaleko pražského parku máte na dosah ruky

Toužíte po změně prostředí a chcete změnit adresu svého trvalého bydliště? Nemusíte prchat do lesů, abyste si užili blízkost přírody, ticho a klid. Jestli víte, kde hledat, najdete i v Praze dokonalé místo k bydlení. Například na Praze 3 je adresa, která spojuje funkční a moderní bydlení s bydlením v klidném prostředí. Nevěříte?

Poznejte pražský Žižkov na vlastní kůži

V samém srdci Prahy se rozprostírá městská čtvrť Žižkov. Ta je zcela samostatná a nabízí množství nákupních, kulturních i sportovních center. Na jejím území se nacházejí také mateřské a základní školy. Tudíž se jedná o výbornou lokalitu pro svobodné, rodiny s dětmi, ale i seniory. Láká-li vás změnit svou adresu, stále zbývají nějaké byty k prodeji na Praze 3. Nacházejí se nedaleko parku Židovské pece a poskytnou funkční a pohodlné bydlení.

Seznamte se s rezidenčním projektem a vyberte si svůj byt snů

Rezidenční projekt Byty u parku se skládá z celkem 11 bytových domů, ve kterých se nachází 272 bytů a dva prostorné ateliéry. Protože prodej bytů byl zahájen v roce 2020 a v současné době jsou již připraveny k nastěhování, můžete si vybrat z posledních volných bytů ten, který vás nejvíce zaujme. Ovšem s rozhodováním nečekejte, aby vám váš vysněný byt nekoupil před nosem někdo jiný.

Harmonické bydlení v klidném prostředí

Každý z bytů je vzdušný, minimalistický, moderní a zcela funkční. Hlavním cílem architektů rezidenčního projektu Byty u parku totiž bylo to, aby vytvořili harmonické a přátelské prostředí pro každého. Díky poloze nedaleko parku Židovské pece si lokalitu Bytů u parku oblíbí skutečně každý.

Zamilujte se do prostředí, ve kterém bydlíte a přestěhujte se na pražský Žižkov. Díky modernímu bytovému projektu si totiž můžete vyplnit sny o svém bydlení.

Související příspěvky

S čištěním koberců si poradí kotoučový stroj

Veronika

Izolace, která vám skutečně pomůže – existuje vůbec?

majda

Konečně máme po starostech!

Veronika