Dlouhé šaty na ples vytřou našemu okolí zrak

 

Každým rokem naše firma pořádá firemní ples, na kterém se sejde celá společnost se všemi rodinnými příslušníky. Kromě bohatého kulturního programu je k mání i skvělé jídlo a pití. Na tuto akci se samozřejmě stejně tak, jako všichni mí kolegové těším, ač vím, že mne čeká jako každý rok zdlouhavé vybírání večerní róby, u které přijdou na řadu mé slzy zoufalství a také bojkot ze strany manžela, který mne nebude moci při vybírání šatů vystát. Abych ale letos těmto každoročním problémům předešla, rozhodla jsem se pořídit si dlouhé plesové šaty značky Jovani z internetu a musím uznat, že krásnější večerní róbu jsem si snad ani již nemohla přát.

 

Krátké šaty na maturitní ples mé dcery

Letos byl můj výběr rovnou dvojitý, jelikož jsem kromě večerní róby na firemní ples musela vybírat i šaty na ples maturitní, a sice mé dcery, která si tak odbude svou premiéru začátkem příštího roku. V tomto případě jsem rovněž neváhala, a objednala jsem si krátké šaty rovněž od značky Jovani, které budou vévodit trendům roku 2019. Tyto šaty jsou v překrásné tmavě modré barvě, která je mou srdcovou záležitostí a která ladí právě k maturitním šatům mé dcery, která si v nich půjde pro svou čestnou šerpu. Opět jsem s výběrem nezahálela a díky tomu jsem předešla veškerému hektickému vybírání šatů na poslední chvíli.

 

Plesové šaty již visí ve skříni

Mé nové plesové šaty již nyní visí v naší skříni a já tak mohu s klidným srdcem prohlásit, že jediné, co budu muset před samotnou plesovou sezonou vyřešit, je můj plesový účes a manikúra. O vše ostatní je již postaráno. Mé dvě krásné večerní róby se již netrpělivě těší na to, až si je v den D vezmu na sebe. Dokonce jsem je letos neukázala ani mému manželovi, který si tak doposud stále myslí, že mne výběr šatů teprve čeká. Velmi mne zajímá jeho výraz, který se v jeho tváři objeví poté, co si pár dní před plánovaným plesem své nové královsky vypadající šaty, vezmu na sebe.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download