Papírovým kapesníkům odzvonilo

 

Doby, kdy lidé hromadně používali papírové kapesníky, jsou snad pomalu pryč. Bylo zjištěno, že papírové kapesníky jsou, podobně jako jednorázové pleny, velkou zátěží pro životní prostředí.

 

Látkové kapesníky jsou opět v módě

Také potkáváte čím dál tím více mladých lidí bez papírových nevzhledníků, jak třímají v ruce elegantní látkové kapesníky? Doba krásně vyžehlených ozdobných kapesníků se pomalu vrací. Zatímco papírový kapesník je svou výrobou neekologický a odírá pokožku, látkový elegán se dá vyprat znovu a znovu a vy tak můžete mít po ruce mnohostranně využitelný kus vzhledného textilu. Nehledě na to, že malé děti papírové kapesníčky přímo nesnášejí – jednoduše proto, že jsou příliš drsné pro jejich jemnou pleť.

 

Kapesníky pánské pro gentlemany všeho věku

Otřít si pot z čela, vyleštit zamlžené brýle či jemně otřít nos v případě nepříjemné rýmy – to vše by měli pánové hravě zvládat, pokud budou vybaveni správnými pomocníky. Kapesníky pánské se dají sehnat také v krásných dárkových kazetách – výběrem vkusného dárku tak můžete potěšit nejen partnera, ale například rodinné příslušníky či známé. Příjemným doplňkem každého saka by se pak měla stát třešnička na dortu v podobě vzhledného kapesníčku do saka.

 

Kapesníky dámské do každé kabelky

Přiznejte se, milé dámy, co vše nosíte ve svých kabelkách? Pokud si i do malé kabelky vždy uložíte krásně vyžehlený a složený kapesník, nikdy neprohloupíte. Papírové kapesníčky zabírají příliš mnoho místa, zatímco látkové kapesníky dámské se spokojí s malým prostorem ve vaší kabelce. V případě potřeby jej vždy naleznete na svém místě. Látkový kapesníček se hodí pro otírání obličeje například od líčidel – můžete si být jistá, že vám narozdíl od papírových obdob nepoškrábe pleť.

Každý správný gentleman a každá dáma by měli mít po ruce čistý a vzhledný kapesník.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download