3.1 C
Prague
28.1.2021

Nestyďte se nosit dioptrické brýle

Máte dioptrické brýle a stydíte se je nosit? V současné době, kdy se módní trendy mění klidně i ze dne na den, nemusíte! Podívejte se na několik důvodů, proč jsou brýle přitažlivé a nasaďte je ještě dnes. Vyberte si takové brýle, které budou skvělým módním doplňkem.

Brýle jako doplněk

I když nosíme dioptrické brýle z praktických důvodů, abychom viděli do dálky nebo na blízko, dalším využitím brýlí je móda. Brýle jako módní doplněk kombinujte s elegantním, ale i ležérním stylem oblékání. Barevné obroučky slaďte ke konkrétnímu outfitu nebo volte takové, které se hodí ke všemu. Mezi lépe kombinovatelné barvy patří kontrast černá a bílá nebo přírodní odstíny, například hnědá, béžová a další.

Přitažlivost na místě

Pro mnohé jsou brýle přitažlivé. Je jedno, jestli se jedná o dámské nebo pánské brýle. Je důležité vybrat takové brýle, které vám budou slušet. Dioptrické brýle by se měly hodit k vašemu typu obličeje, neměly by být rušivým elementem. Proto je dobré vyzkoušet si v optice víc druhů obrouček a také skel.

Co brýle evokují

Někomu mohou brýle evokovat přísnost a připomenout například paní učitelku. Pro jiné jsou však symbolem inteligence a spíš ukazují na studentku nebo práci v kanceláři. V každém případě hrají brýle roli v mnoha erotických fantaziích mužů. Nebojte se najít si na brýlích to dobré a využijte to ve svůj prospěch.

Móda jde kupředu

V současné době, pokud se chcete řídit módními trendy, mohli byste každý týdne měnit šatník. Mnohdy je jednodušší brát módní trendy pouze jako inspiraci a oblékat se podle toho, co se vám líbí a jaké oblečení vám padne. To stejné platí i o dioptrických brýlích. Pokud se vám líbí kulaté brýle a sluší vám, rozhodně je můžete nosit, i když vám někdo tvrdí, že vyšly z módy.

Časy se mění

Určitě už jste si všimli, že v minulosti byly v módě kalhoty do zvonu a opět se vrací a jsou k vidění na lidech i dnes. Podobně jako s módou, je to i s doplňky. Jednu dobu byly oblíbené hranaté brýle s černými obroučkami nebo třeba zatmavená sklíčka, pak byl nějakou dobu trend jiný a podobné dámské brýle, případně pánské nebo dokonce i dětské brýle se opět zase vrací.

Související příspěvky

Moderní fitness centrum v Brně vás nadchne svou komplexností

redakce

Tři čtvrtiny lidí potřebují spát v absolutním klidu, 90 % chce kvalitní matraci

majda

Dlouhá cesta vůní až do vašich ložnic

redakce