Foukněte si do škvír a mějte nohy v teple

 

Zimomřivostí trpí až třetina žen, ukazuje nový průzkum veřejného mínění. Za nejvíc nepříjemné ženy považují průvany a pocity studených nohou. Kupodivu nejčastěji se s tímto stavem potýkají v domácím prostředí a za nejrizikovější uvádějí pozdní večery. Jak je to možné?

Po celodenním shonu se snad nenajde člověk, který by si rád neodpočinul a nespočinul na chvíli u televize. Častým jevem jsou ženy zahalené v dece, zatímco co pánové si k tomu ještě oknem větrají. Netřeba v tom hledat žádnou vědu. Ženské smysly jsou vnímavější a choulostivější, proto jsou více náchylné k nastydnutí, reagují jako „teplostaty“ na návaly pocitů tepla a zimy. Jako paní Colombové navíc velmi instinktivně a intuitivně odhalí chybějící izolace. Žena se v tomto nikdy neplete.

 

Známe viníka

Absence izolace totiž ve většině případů stojí za špatnou cirkulací vzduchu a úniku tolik kýženého tepla. Až třetina vyrobené tepelné produkce totiž ihned po uvolnění do éteru mizí stropem vniveč. Nepozorovaně se tak vzduch v místnosti ochlazuje až o dva, tři stupně a navíc vlivem netěsností vznikají tolik neoblíbené průvany. „Neobjevíme Ameriku“ když popíšeme, že teplo od kamen či radiátorů vystoupá nahoru a pokud nemá strop izolaci, uteče nám nenávratně bez užitku pryč.

 

Chytrému napověz…

Chytrý člověk si celý proces uvědomí a snaží se absenci izolované vrstvy doplnit. Do devadesátých let, kdy inovativní foukaná izolace Magmarelax spatřila v Česku světlo světa, to byl nadlidský výkon. Dnes je řešení nejenže po ruce, ale navíc hotové za pár hodin. Tým vyškolených techniků dorazí na místo určení se specializovaným vozem vybaveným čerpadlem a hadicí. Pomocí podtlaku je minerální pěna na bázi skelných vláken aplikována na povrch a vtěsnána i do míst, kam by se běžnými postupy jen těžko dostávala. Kontrola těsnosti pomocí zrcátek je zárukou garance na jedno desetiletí.

 

Řešení, které ušetří

Díky 23leté praxi a více než 22 tisíc domácností, které již foukanou izolaci Magmarelax mají, je možné jasně deklarovat, že díky stropní izolaci rodinný rozpočet ušetří až 30% nákladů ročně za vytápění, místnosti budou bez tepelných mostů a nehrozí tak už žádné neočekávané teplotní výkyvy zpocených rukou a studených nohou.  A v neposlední řadě se návratnost vynaložené investice vrátí nejpozději do 5 let. To už stojí za zamyšlení, viďte?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download