8.5 C
Prague
3.3.2024
MaxiMagazín

Hledáte výrobu z plexiskla na míru? Pomůže vám AZ Plastik, spol. s r.o.

Přejte si nahradit skleněné díly některých strojů za plastové? Anebo potřebujete vyrobit ochranné štíty přesně na míru vašim potřebám z plastu? Plexisklo je hojně využívané v mnoha odvětvích, a pokud z něj potřebujete vyrobit atypický výrobek či cokoli běžně používané, v AZ Plastik, spol. s r.o. vám pomohou.

Výrobky z plexiskla v mnoha odvětvích

Plexisklo na míru můžete najít v letectví, dopravě, stavebnictví, strojírenství, potravinářství, zdravotnictví, reklamě i dalších oborech.

AZ Plastik, spol. s r.o. je český zpracovatel a dodavatel v oblasti zpracování plastů s více než 20 – ti letou tradicí. Společnost je schopná realizovat velké a dlouhodobé projekty, stejně jako jednorázové zakázky, které můžete poptávat. Od počátku je firma zaměřena na zpracování a prodej plexiskla, polykarbonátu, polyesterových desek a dalších deskových materiálů.

Společnost je certifikována dle mezinárodních norem řízení kvality ISO 9001.

Mnoho technologií pro vaše potřeby

Společnost umí vyrobit z plexiskla takřka cokoli. V nabídce je proto mnoho technologií, které slouží ke zpracování plexiskla tak, aby bylo vyhověno každému zákazníkovi. Poptávat můžete řezání plexiskla, které patří stejně jako řezání polykarbonátu mezi základní úkony při zpracování těchto materiálů. Formátování materiálu „nahrubo“ i přesnější řezání je prováděno bez jakýchkoli potíží. K dispozici zde je několik formátovacích pil různých velikostí a tak se dá řezat až do max. rozměru tabule materiálu 3 050 x 2 050 mm.

Dalšími možnostmi jsou lepení, leštění plexiskla, laserování, frézování, ohýbání, lisování, vyfukování nebo tombsotne.

Kupříkladu ohýbání plexiskla je možné provést třemi způsoby, a to ohýbání obyčejné, s obloukem nebo žíhání do oblouku.

Kompletní informace najdete na webových stránkách az-plastik.cz.

Související příspěvky

Kvalitní vzduchotechnika zajistí čisté prostředí

redakce

Výroba vizitek v tisku krok za krokem

redakce

Navštivte metropoli NHL a její největší lákadla

redakce