8.5 C
Prague
2.3.2024
MaxiMagazín

Hygge v módě a ve stylu oblékání

Inspirujte se skandinávským stylem hygge, který se soustředí na útulnost a komfort. Nejedná se však jen o interiér, tento styl můžete vnést i do svého šatníku. Pořiďte si oblečení, které vám bude slušet a dokáže zvýraznit vaše přednosti.

Kombinujte chytře

Sledujete módní trendy a myslíte si, že existují kousky oblečení, které se k sobě zásadně nesmí kombinovat? Věřte, že opak je pravdou. Mezi módní trendy patří kombinování sportovního a elegantního stylu, chytře zvolené kombinace dámské i pánské módy, případně různé barevné kontrasty. Najděte si svůj styl oblékání a nenechte se svazovat žádnými pravidly. Kombinujte chytře tak, aby vaše oblečení vzbudilo zájem a byli jste originální.

Inspirace stylem Hygge

Pro pochopení stylu hygge je dobré vědět o jeho původu a významu. Hygge pochází z Dánska a nejčastěji je vidět ve stylu bydlení. Jedná se o komfort, útulnost, hřejivost a vyvolání příjemných emocí. Tento styl však snadno přenesete i do stylu oblékání. Zapomeňte na stahovací prádlo, pořiďte si pohodlné bavlněné kalhotky a bavlněné pánské trenýrky. V ideálním případě byste měli mít pocit, že na sobě žádné spodní prádlo nemáte.

Komfort na prvním místě

O hygge by se dalo říct, že je to komfort za každou cenu. Můžou to být volné vlající šaty, stejně jako chlupatý a hřejivý svetr. Je to pohodlí, příjemné odstíny barev a pocit útulna. Je to přesně ten typ oblečení, které zvolíte, když přijdete po celém dnu z práce a sundáte si kostýmek, boty na podpatku a push-upku vyměníte za sportovní podprsenku.

Osobitý styl

Vneste do svého šatníku hygge a získejte osobitý styl, který bude v druhých vzbuzovat dojem nadčasovosti. Jděte příkladem a ukažte ostatním, jak se oblékat pohodlně a elegantně zároveň. Právě ve skandinávských zemích vznikl oblíbený minimalismus, nebojte se jej zapojit i do stylu oblékání podle hygge. Nemusíte mít plný šatník, skvěle si vystačíte s kombinovatelnými a padnoucími kousky oblečení. Dopřejte si pohodlí od dámského a pánského spodního prádla až po svršky, obuv, kabát a klidně i kabelku a další doplňky.

Související příspěvky

Originální a jednoduché účesy krepovanými detaily

redakce

Jakým způsobem vybrat skvěle padnoucí pánskou košili

redakce

Dámské spodní prádlo v nové kolekci

Veronika