Jak lepit průhledné materiály?

 

Představte si byt, kde máte průhledné poličky, průhledné úchyty ke skříňkám, průhledné židle či koneferenční stolek. Dokážete si představit, že například úchyty přivrtáte ke dvířkám skříňky? Jak by to vypadalo, když uvidíte skrz krásně průhledný plast nevzhledný kov. Jestliže pracujete s čirými materiály, je potřebné používat výrobky, které nenaruší krásu průhledného materiálu a budou neviditelné.

Krása průhledných materiálů spočívá v jejich čistotě. Proto i při opravách či instalacích je potřeba pracovat s takovými pomocníky, kteří udrží křišťálovou čirost. Takové je montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL CRYSTAL, které je určeno právě pro lepení průhledných materiálů. Vytváří zcela neviditelný spoj, který pouhým okem ani nerozeznáte. Na rozdíl od jiných transparentních lepidel, které se po čase zabarvují do modra či zelena, zůstává stále křišťálově průhledné a proto je i po delší době neviditelné. Navíc má velkou lepicí sílu a můžeme jej používat i pro lepení ve vlhkém prostředí.

Doposud bylo toto lepidlo k dispozici v kartuši. Když ale nepotřebujete lepit větší plochy, je vhodné použít menší balení např. novinku – balení v tubě. Velmi snadno se aplikuje bez použití montážní pistole a tak je nanášení snadnější a rychlejší.

Slepí nejen průhledné materiály k sobě, ale i jejich kombinace. Je určeno k lepení průhledných obkladů na zdi v koupelně či kuchyni, přilepíme s ním průhledné úchyty či háčky, dokáže přilepit panty ke skleněným dvířkům spravíte s ním i naprasklý nábytek nebo ukotvíme průhlednou poličku. Vzhledem k tomu, že je lepidlo křišťálově čiré, neruší design průhledných věcí.

www.pattex.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download