Dejte přednost izolaci stropu před klasickým zateplením domu

 

Udržet v rodinném domě požadovaný komfort bydlení vyžaduje vysoké provozní náklady, které však u každého domu nejsou stejné. Finální částka se může odlišovat až o několik desítek korun a to i v případě, že bychom sledovali například domy v satelitní oblasti, které jsou všechny stejné i co se týče tvaru nebo výměry. Náklady na provoz domu obsahují nejen vytápění, ohřev vody a spotřebu elektrické energie, ale mnoho dalších. Celkovou částku tak vytváří několik různých faktorů.

Největším kusem v rozpočtu jsou bez debat náklady na vytápění, proto právě u nich je dobré přemýšlet a hledat řešení, jak ušetřit. Při představě tepelné izolace si většina lidí vybaví polystyrenové desky, skelnou vatu nebo kompletní výměnu dveří a oken, navíc mnoho dní a týdnů práce a velmi vysokou prvotní investici. Izolace stropu ještě není tak rozšířená, přesto se však těší stále větší oblibě.

 

Foukaná minerální izolace je úplně jiná

Z drsného podnebí Skandinávie k nám přichází foukaná minerální izolace, na kterou se mohou spolehnout obyvatelé severských zemí i v těch nejkrutějších mrazech. V našich podmínkách je tak minerální izolace více než dostačující a proto se zde objevuje tak vysoká úspora nákladů. Moderní systém Magmarelax se k vašemu domu přiveze ve velkém mixovacím vozidle a zkušený dělník zvládne realizaci do tří hodin a s desetinovými náklady. Zaizolovaný strop s vysokou efektivitou ochrany proti únikům tepla a bez tepelných mostů vám ušetří více nákladů, než klasické metody zateplení. Foukaná minerální izolace snižuje celkové náklady na vytápění až o 30 %, čímž se celá investice vrátí přibližně do pěti let.

 

Efektivní zateplení stropu od společnosti IP Polná

Tento systém do republiky přinesla společnost IP Polná a denně tak napomáhá lidem s potřebou snížení výdajů za teplo ve svém domě i navýšením požární odolnosti domu. Skandinávský model izolace zkoumal největší nedostatky izolačních postupů a následně tyto poznatky využil pro své vylepšení. Strop je totiž v domě největší plochou, která není přerušena otvory pro dveře nebo okna. Foukaná minerální izolace vytváří souvislou vrstvu a tak zamezuje vzniku tepelných mostů nebo jiných problémů, čímž dokáže udržet stoupají teplo v domě. V létě pak tento systém zajistí, že i v podkrovních místnostech bude stále příjemná teplota, protože paprsky ani teplo z rozpálené střechy se dovnitř nedostanou.

Informace o systému Magmarelax i jeho dalších výhodách najdete na webových stránkách společnosti IP Polná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download