0.6 C
Prague
4.12.2020

Jak na dokonalé první rande?

Hledáte toho pravého, ale pořád nemáte štěstí? Ukážeme vám, kde jste možná celou dobu dělaly chybu, a to úplně zbytečně! Nechte si od nás poradit a vsadíme se, že příště už to dopadne na jedničku!

Hledejte tu správnou příležitost k seznámení

V žádném případě si nezavírejte žádná zadní vrátka. Když vám to nevyjde na pracovišti ani v oblíbeném fitku, vzpomeňte si, že i internetová seznamka má smysl. Stačí si vytvořit dobrý profil a vybrat si ze spousty potenciálních zájemců.

Vysílejte dobré signály

Věděly jste, jakým jazykem vaše tělo hovoří? Tak především tvar, barva a plnost rtů (a otvor uprostřed, samozřejmě) asociují mužským pohledům vagínu. Když je žena vzrušená, její pohlavní orgány se prokrví (zrudnou). A nalíčené ženské rty prý vypadají úplně stejně. Velikost a plnost rtů ale nehrají největší roli, mnohem důležitější je tvar a hlavně symetrie. Pokud víte, že vaše rty tak úplně dokonalé nejsou, použijte trochu make-upu a dejte si obzvlášť záležet na přesném vykreslení tvaru rtěnkou.

Dejte si pozor na ruce

Podle uživatelů Topky.Singles jsou ruce hned druhým bodem, které muže na ženách zajímá. Tvar a velikost rukou totiž může mnohé prozradit o povaze jejich nositelky. Svalnaté ruce asociují ženy-mužatky, které se chtějí mužům vyrovnat. Krátké ruce zase vzbuzují představu dítěte a oplácané zase evokují hřejivou mateřskou náruč. I když nic z toho nemusí být pravda, zrnko pochybností v podvědomí už je zaseto. Nejsou-li vaše ruce v některém směru zrovna dokonalé, zvolte na první rande netopýří rukávy nebo jiné rozevláté střihy (pozor na tříčtvrteční délku rukávů, která paže opticky zkracuje).

Houpavá chůze je sexy

Hned po rukou přijdou na řadu nohy a chodidla. Tvar a zakřivení nohou bývá sice posuzován velmi přísně (mimochodem, dlouhá sukně je v tomto ohledu velmi praktický vynález), ale všechno může zachránit malé a úzké chodidlo. Podle britského průzkumu připadají silnějšímu pohlaví nohy nad velikost 39 podvědomě nebezpečné. Vyplatí se proto volit úzké boty s podpatkem, které nohu poněkud zeštíhlí. Chůze na podpatcích navíc nutí ženy chodit trochu houpavě, uvolněněji a ladněji.

A věřte nám, tato pravidla fungují univerzálně, bez ohledu na to, zda se rozhodnete zvolit křesťanskou seznamku nebo třeba moderní videochat.

Související příspěvky

Mytí oken v soukromé firmě. Výškové čištění fasád, výloh Praha

Veronika

Zanzibar vám splní sen o exotické pohádkové dovolené

redakce

Skvělý firemní dárek? Kvalitní káva!

redakce