Jak ochránit svůj mobil? Ochranným tvrzeným sklem Samsung

 

Pokud jde o ochranu displeje vašeho chytrého mobilu značky Samsung, nabízejí se v podstatě tři typy řešení: folie na displej, kombinované sklo s folií na displej a opravdový tvrďák mezi skly – tvrzené sklo Samsung. Nejlepším řešením, jak displej svého chytrého mobilu ochráníte, je samozřejmě to poslední, tedy tvrzené sklo Samsung.

  • Možná zatím chráníte displej svého přístroje pouze pružným, průsvitným plátem z polykarbonátu, tedy fólií na displej. Pokud se svým mobilem zacházíte velmi opatrně, může pro vás být tato ochrana víceméně dostatečná. Mohsova stupnice tvrdosti bude v tomto případě rovna číslu 3.
  • Kombinovaná skla s fólií na displej mají také cosi do sebe. Displej vašeho mobilu ochrání číslem tvrdosti 7 (Mohsova stupnice).
  • Chcete-li mít ale stoprocentní jistotu, že se s displejem vašeho telefonu nestane nic ani v případě hrozivě vypadajícího pádu, volte rozhodně nejvyšší možnou ochranu, volte tvrzené sklo Samsung – číslo tvrdosti 9 z 10 možných na Mohsově stupnici.

 

Jak nepoškrábat a nerozbít displej telefonu

Určitě chápete, že poškrábat nebo jinak poničit tvrzené sklo Samsung s číslem tvrdosti 9 na Mohsově stupnici, je opravdu nadlidský výkon. Tvrzené sklo Samsung S5, tvrzené sklo Samsung S6, tvrzené sklo Samsung S6 Edge Plus, tvrzené sklo Samsung S8, tvrzené sklo Samsung S8 Plus, tvrzené sklo Samsung S9, tvrzené sklo Samsung S9 Plus, tvrzené sklo Samsung Note 8, tvrzené sklo Samsung Note 9 je natolik tuhé, že se vám bude na displej vašeho mobilu velmi dobře umísťovat. Rozhodně se nemusíte obávat vzniku nepříjemných bublin, což bývá častou bolestí ochranných fólií na displeje.

 

Tvrzená skla Samsung – dlouhá životnost a spolehlivé fungování vašeho mobilu

Tvrzená skla Samsung J3, tvrzená skla Samsung J4, tvrzená skla Samsung J5, tvrzená skla Samsung J6, tvrzená skla Samsung J7, tvrzená skla Samsung A3, tvrzená skla Samsung A5, tvrzená skla Samsung A6, tvrzená skla Samsung A6 Plus, tvrzená skla Samsung A7, tvrzená skla Samsung A8, tvrzená skla Samsung A9 a další tvrzená skla Samsung jsou samozřejmě opatřeny vrchní oleofobní vrstvou, která vám pomůže udržovat váš přístroj čistý. Co říci závěrem? Tvrzená skla Samsung zajistí vašemu mobilu delší životnost a spolehlivé fungování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download