12.6 C
Prague
17.9.2021
MaxiMagazín

Jak správné uspokojit ženu rukou?

Prstění. Pro někoho jsou sexuální témata i v současné době tabu, přitom se jedná o něco naprosto přirozeného. Pokud se do vaší ložnice vkradl stereotyp, je na čase se posunout na další úroveň. Co takhle uspokojit partnerku rukou? Stačí se naučit pár jednoduchých triků a dostanete ženu do neskutečné euforie. Pusťte se tedy do toho. V následujících řádcích vám prozradíme, jak na to.

Přimějte ženu mluvit. Každé se totiž líbí něco jiného. Jestliže vám prozradí, jaké má choutky, máte zčásti vyhráno. Uspokojit ženu můžete hned několika způsoby – jazykem, penisem, erotickými hračkami, ale třeba jen prsty. Jak správně prstit? Co je potřeba dodržet, abyste drahé polovičce neublížili? I když si to možná ani neuvědomujete, není to tak jednoduché, jak se na první pohled zdá.

Příliš netlačte

Pravidlo číslo jedna je netlačit. V okamžiku, kdy bude žena nažhavená a dostatečně vlhká, můžete trochu zesílit, ovšem stále myslete na něžnost. V opačném případě, pokud vlhká nebude, mohli byste jí při prstění způsobit nepříjemné zranění, ať už klitorisu, nebo vagíny.

Stimulujte celé ženské přirození

Při prstění si můžete vyhrát. Ženské přirození totiž není jen vagína jako taková, ale pozornost je třeba věnovat i dalším částem. Zatímco si se ženou budete hrát, hlaďte ji po zadečku, klidně i stehnech. Dále stimulujte klitoris a pysky, ve vagíně najděte bod G.

Zpočátku zvolte jemný rytmus, postupně rychlost stupňujte. Pamatujte, že není kam spěchat, protože ani výtah nepřijede rychleji tím, že budete rychle mačkat tlačítko.

Vyzkoušejte erotické pomůcky

Jestliže se tomu vaše partnerka nebrání, použijte i pomůcky. Když má žena problém s vlhkostí, bezpochyby se neobejdete bez lubrikačního gelu. Zajímavým erotickým doplňkem jsou i Venušiny kuličky, díky nimž prožije žena intenzivnější orgasmus. Sexshop s erotickými pomůckami nabízí k uspokojování ještě klasické vibrátory a dilda.

Související příspěvky

Originální kostýmy na karneval? Víme, kde je seženete!

redakce

Připravte si kávu jako profesionál

majda

Mytí oken jako dárek pro babičku nezklamal. Výškové práce čištění fasád Ostrava

Veronika