12.6 C
Prague
17.9.2021
MaxiMagazín

Jaké hračky potěší kluky a jaké zase holčičky?

Také jste si uvědomili, že jsou za chvíli zase Vánoce, a vy nemáte ponětí, co letos koupit svým dětem pod stromeček? U vnoučat je to ještě těžší, prarodiče mají stěží přehled o tom, co teď „frčí“ a co si děti přejí. Možná vás ale čeká oslava narozenin, nebo jste ratolesti slíbili, že když něco zvládne, dostane bezva hračku. Víte, čím zaručeně potěšíte holky a která hračka rozjásá kluky?

Hračky pro holky

Holky mají přednost, a tak se podíváme nejdřív na hračky pro ně. V první řade ale pozor na věk. Malé holčičky vždy potěší panenka, a když bude mluvit, jíst a čůrat, bude radost o to větší. I kočárek pro panenky by neměl v pokojíčku malé dcerušky či vnučky chybět. Nechce vaše malá na procházky? Třeba ji kočárek inspiruje.

Skvělé pro malé holčičky je i stavebnice, ze které se dá postavit domeček pro panenky. Tyto stavebnice jsou vhodné již od roku a půl příp. dvou let a vyhrají si s nimi nejen holky, ale i kluci. Malé holky potěší i dětská bezpečná bižuterie, čelenky do vlasů, nebo třeba kouzelné hůlky, aby mohly jako víly kouzlit, a ke kouzlení nesmí chybět ani vílí kostým.

Nejlepší hračky pro holky, které jsou větší, by měly být zaměřeny podle toho, co danou slečnu baví. Má oblíbené postavičky, sport, zvířata…? Kupte jí povlečení v tomto duchu. Anebo jí věnujte pohádkovou knihu s milovanými hrdiny a spolu si čtěte, nebo si může číst sama, pokud už to zvládá.

I větší holky potěší kostýmy na karneval nebo domácí párty. Oblíbené jsou i různé sady k výrobě mýdel, parfémů, náramků a dalších zajímavých a užitečný věcí.

Hračky pro chlapce

Některé nejoblíbenější hračky pro kluky lze velmi dobře okopírovat u holek. Pro malé i velké jsou bezva stavebnice. Kluci rádi skládají garáže, koleje, magnetické stavebnice, tvoří auta, mosty, domy, dinosaury, tak bude stavebnice určitě úspěšná.

Každého chlapce, ať je malý nebo velký, potěší auto. Má jich doma fůru? Nevadí! Je to jako u nás se rtěnkami nebo laky na nehty. Potěší nás každý nový kus. A kluci to tak mají s auty. Vsaďte na pořádná auta, která se hned nerozbijí, třeba kovová, nebo z kvalitního plastu.

I kluky potěší povlečení s oblíbeným hrdinou, motorkou, kopačákem, nebo třeba sedací vak ve tvaru fotbalového míče. Skvělé jsou i pistole, ať už ty vodní, nebo klasické na pěnové náboje. A jestli nejste zastánci zbraní, což takhle koupit jim kostýmy, Rubikovu kostku, hodinky se stopkami, koloběžku, vak na záda, kšiltovku, cool blikající tenisky nebo třeba obal na telefon nebo tablet? A jestli dělá váš drobek sport, můžete koupit cokoli k jeho vyžití.

Nakupovat dárky pro děti je skvělý relax. Stačí projít pár e-shopů s hračkami, nebo zajít do kamenných prodejen, načerpat inspiraci a pak se rozhodnout, které jsou ty nejlepší pro vaši ratolest.

Související příspěvky

Hledáte pro firmu zajímavý teambuilding? Zamiřte do Třeboně

redakce

Dostaňte se do formy – jaro je na změny ideální!

redakce

Objevte kouzlo grilování na lávovém kameni

redakce