Jaký je rozdíl mezi šicím strojem, overlockem a vyšívacím strojem?

 

Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství strojů. Dokážete se však v nabídce vyznat? Pravděpodobně víte, k jakým účelům slouží šicí a vyšívací stroje, ovšem dokázali byste vysvětlit funkce overlocku? V následujících řádcích se proto zaměříme na rozdíly mezi jednotlivými variantami, abyste sáhli po správném přístroji.

 

Šicí stroj

Pro domácí práce s látkami vystačí mechanický šicí stroj od japonské značky Brother. Záleží na tom, jestli patříte mezi začátečníky, nebo už pokročilé a zdatné švadleny. Šicí stroje jsou totiž k dostání s mnoha funkcemi. Modely od značky Brother se vyznačují vysokou kvalitou, která jde ruku v ruce s dlouhou životností. Dále se mohou pyšnit i působivým designem.

Pro náročné jedince jsou připraveny elektronické šicí stroje s volným ramenem, jejichž obsluha je jednoduchá.

 

Vyšívací stroj

Pokud jste podlehli vyšívání, je vhodnou volbou vyšívací stroj, opět od značky Brother. Snadno s tímto pomocníkem vytvoříte výšivky a monogramy. U vyšívacího stroje máte k dispozici několik vyšívacích formátů, které si však můžete postupně dokupovat a rozšiřovat si tak svou sbírku. Stroje disponují přehledným LCD displejem a jsou vybaveny funkcí automatického odstřihnutí niti.

 

Overlock

Závěrem nesmíme zapomenout na overlock, jehož úkolem je začišťování švů. Slouží tedy k sešívání, stříhání a začišťování různých materiálů. Overlocky uplatníte zejména v okamžiku, kdy pracujete s pleteninami či strečovým materiálem.

Vyberte si tedy přístroje, které vám budou sloužit dlouhá léta. Vsaďte na spolehlivé pomocníky od značky Brother. Používají je i profesionálové, již potřebují vysoce kvalitní výsledky. Sehnat se však dají i levnější modely, s nimiž si vystačíte v domácím prostředí. Tak neváhejte a pusťte se do šití.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download