18.8 C
Prague
5.8.2021
MaxiMagazín

Jaké šperky se hodí k ležérnímu stylu

Patříte mezi milovnice ležérního stylu a oblékání pro vás vždy musí být na prvním místě pohodlné? Vyberte si šperky, které váš styl doladí a podtrhnou vaše přednosti. Šperky a doplňky by v žádném šatníku rozhodně neměly chybět.

 

Barva šperků

Barvu luxusních šperků vždy vybírejte podle toho, jaká se nejvíc objevuje ve vašem šatníku. Pokud zvolíte například šperky s drahými kameny, oceníte, když podtrhnou celý outfit. Snažte se nekombinovat víc barev, než dvě. Případně s kabelkou a doplňky tři barvy. Je na vás, zda si vyberete zlaté nebo stříbrné šperky. V současné době je oblíbené i bílé zlato, případně titan a wolfram, tyto mají netypické barvy, s nádechem do modré a zelené.

 

Styl oblékání

Ležérní styl je uvolněný a pohodlný. Takto by měly působit i vámi zvolené šperky. Zapomeňte na extravaganci a vyberte si šperky, které vám nebudou vadit při práci ani při pohybu. V tomto případě je vždy lepší být přirozená a působit vyrovnaně. K ležérnímu stylu se hodí jak náušnice, náramky, tak náhrdelníky a řetízky s přívěsky. Svůj osobitý styl skvěle podpoříte i luxusním prstenem s diamantem.

 

Ležérnost a elegance

Nemusíte se bát, že by ležérnost nemohla být elegantní. Kromě šperků s drahými kameny si vyberte i šperky s perlami. Ty se hodí k jednoduchému kostýmku, ale také k malým černým šatům. Perly se nebojte vzít ani na společenskou akci, do divadla nebo třeba na rande. Zjistíte, že tento typ šperku se hodí pro každou příležitost.

 

Pohodlné nošení

Nejen v oblékání, ale také v doplňcích myslete na pohodlí. Šperk by vás rozhodně neměl omezovat. Pokud často nenosíte dlouhé náušnice, neberte si je ani na důležitou společenskou událost, protože by bylo vidět, že vám nesedí. Vybírejte si takový typ šperků, na který jste zvyklí. Vždy si vyberte správnou velikost náramku, ale také prstenu, není nic horšího než když je vám prsten malý a máte z něj otlačený prst a poškozenou kůži. To stejné platí u příliš velkého prstenu, který zase můžete ztratit nebo vám překáží v každodenní činnosti.

 

Šperky podle vlastností

Pokud se zajímáte o drahé kameny, můžete si vybrat šperk i podle jednotlivých vlastností kamenů. Například růženín si vyberte, když chcete do svého života vnést lásku. Rubín se hodí pro vášnivější prožitky, safír je kámen moudrosti, perly symbolizují něžnost a psychickou vyrovnanost a mezi oblíbené šperky s drahými kameny patří například i zásnubní prsten s diamantem.

Související příspěvky

Černé perly ve vašem šatníku

redakce

Dámské spodní prádlo v nové kolekci

Veronika

Tipy a triky, jak vybrat správné spodní prádlo pro pány!

redakce