18.8 C
Prague
5.8.2021
MaxiMagazín

Jaký MMA bojovník se stane prvním pokerovým ambasadorem?

Zápasy MMA se za poslední roky staly celosvětovým fenoménem. Tento sport kombinuje několik druhů bojového umění jako je box, brazilské jiu-jitsu nebo grappling. Díky své atraktivitě a všudypřítomné atmosféře si získal pozornost milionů fanoušků ze všech koutů světa.

Není divu, že se taková sportovní událost vždy těší přítomnosti velkých sponzorů. A právě největší pokerová herna Pokerstars se rozhodla rozšířit své řady sportovních hvězd, které jsou ambasadory této společnosti. Dříve mezi ně patřili kupříkladu fotbalisti Ronaldo a Neymar, nebo také Rafael Nadal, který byl prvním tenistou, co hrál v barvách Pokerstars.

Tato nejznámější pokerová herna se neustále snaží představit karetní hru poker širšímu spektru zájemců, kteří třeba s touto hrou nemají žádné zkušenosti, ale chtějí začít. Není žádným tajemstvím, že základní pravidla pokeru se může naučit opravdu každý.

Z toho důvodu společnost Pokestars naverbovala do svého týmu nikoli jen jednoho, ale rovnou tři dobře známé účinkující okruhů MMA. Jsou jimi zápasníci Daniel Cornier a Johnny Walker, tím třetím je populární hlasatel a bývalý zápasník Bruce Buffer.

Zejména Daniel Cornier je velmi zvučným jménem, neboť se může pyšnit titulem UFC šampiona v těžké váze. Sám prozradil, že k pokeru má velmi dobrý vztah, neboť vidí spoustu podobností mezi touto karetní hrou a zápasením v oktagonu:

„Mají tolik společného… Všechno je to o načasování. Pokud se ukvapíte a budete zbrklí, vaše show skončí dřív, než vůbec začne.“

Zápasy ve smíšených bojových umění získávají na oblibě i v České republice, kde je za největší hvězdu považován Karlos „Terminátor“ Vémola. Věděli jste, že tento český zápasník začínal coby vyhazovač nočních klubů v Londýně?

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Související příspěvky

Vazba a tisk diplomky za skvělé ceny

redakce

Kroužky pro děti si žádají nákladné investice

majda

Pro rozhlasové ústředny Dexon je Bluetooth standardem

majda