Jaký MMA bojovník se stane prvním pokerovým ambasadorem?

 

Zápasy MMA se za poslední roky staly celosvětovým fenoménem. Tento sport kombinuje několik druhů bojového umění jako je box, brazilské jiu-jitsu nebo grappling. Díky své atraktivitě a všudypřítomné atmosféře si získal pozornost milionů fanoušků ze všech koutů světa.

Není divu, že se taková sportovní událost vždy těší přítomnosti velkých sponzorů. A právě největší pokerová herna Pokerstars se rozhodla rozšířit své řady sportovních hvězd, které jsou ambasadory této společnosti. Dříve mezi ně patřili kupříkladu fotbalisti Ronaldo a Neymar, nebo také Rafael Nadal, který byl prvním tenistou, co hrál v barvách Pokerstars.

Tato nejznámější pokerová herna se neustále snaží představit karetní hru poker širšímu spektru zájemců, kteří třeba s touto hrou nemají žádné zkušenosti, ale chtějí začít. Není žádným tajemstvím, že základní pravidla pokeru se může naučit opravdu každý.

Z toho důvodu společnost Pokestars naverbovala do svého týmu nikoli jen jednoho, ale rovnou tři dobře známé účinkující okruhů MMA. Jsou jimi zápasníci Daniel Cornier a Johnny Walker, tím třetím je populární hlasatel a bývalý zápasník Bruce Buffer.

Zejména Daniel Cornier je velmi zvučným jménem, neboť se může pyšnit titulem UFC šampiona v těžké váze. Sám prozradil, že k pokeru má velmi dobrý vztah, neboť vidí spoustu podobností mezi touto karetní hrou a zápasením v oktagonu:

„Mají tolik společného… Všechno je to o načasování. Pokud se ukvapíte a budete zbrklí, vaše show skončí dřív, než vůbec začne.“

Zápasy ve smíšených bojových umění získávají na oblibě i v České republice, kde je za největší hvězdu považován Karlos „Terminátor“ Vémola. Věděli jste, že tento český zápasník začínal coby vyhazovač nočních klubů v Londýně?

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Řiďte se vaší jurisdikcí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download