Každý může najít ten správný odvlhčovač

 

Trápí vás nadměrná vlhkost v rodinném domě, v bytě, ve výrobnách, halách, skladech, firmě? Pořiďte si vhodný odvlhčovač, neboli vysoušeč vlhkosti a vaše starosti budou ty tam. Je vyroben speciálně pro tyto účely a vy ho můžete použít, je-li nutné odstranit vlhkost vzduchu a vysušit zdivo, ať už ze zdravotních důvodů, nebo kvůli poškozování nemovitosti i jejího vybavení.

 

Odvlhčovače se vyrábí v mnoha provedeních

Můžete volit podle velikosti prostoru, který chcete vysoušet, nebo podle funkcí konkrétního přístroje, ale také podle ceny. V nabídce máme širokou škálu těchto pomocníků, a to odvlhčovače:

  • Domácí – ty mívají poněkud nižší výkon, ale při tom takový, který je pro vaši domácnost dostačující.
  • Průmyslové – tyto odvlhčovače musí mít velmi vysoký výkon; například profesionální, elektronicky řízené odvlhčovače vzduchu řady Master, určené pro provoz v náročnějších podmínkách. Využívají se hlavně ve stavebnictví, v archívech, na stadionech a krytých bazénech, ve velkých sušárnách a prádelnách, vývařovnách, v úpravnách vody, při vodovodních haváriích; dále vám mohou významně pomoci při záplavách – respektive po nich k vysoušení zdí, anebo v prostředí, kde je nutná ochrana před kondenzací páry. Tato zařízení jsou převážně plně automatická se zabudovaným vlhkoměrem. Jejich konstrukce je z pevného kovu a obsluha těchto přístrojů je velmi snadná, neboť mají odolná kolečka a držadlo kvůli snadnějšímu přemísťování. Dokáží pracovat v nepřetržitém provozu a je možné k nim připojit hadici pro stálé odvádění kondenzátu. Některé přístroje mají i UV lampu, která pomáhá při odstraňování bakterií a choroboplodných zárodků a umí částečně zastavit i hnilobné procesy. Zajištěním kontroly rosného bodu zamezují přístroje kondenzaci par na potrubí či stavebních konstrukcích, čímž lze předejít korozi.
  • Bazénové – pro odvlhčování interiéru s bazénem

 

Prohlédněte si odvlhčovače vzduchu ještě dnes

… a promyslete, který z uvedených přístrojů by se vám mohl hodit. Abyste volili správně, berte v úvahu nejen velikost prostoru či objektu k vysoušení, ale pamatujte, že volbou výkonnějšího typu můžete proces vysoušení zkrátit. Požádat o radu můžete naše, velmi dobře proškolené pracovníky, a ti vám s výběrem pomohou.

Je správné pořízení odvlhčovače vzduchu dřív, než budete mít zasažené zdraví, anebo výrazné škody na majetku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download