Létu vládnou tenisky!

 

To pravé tropické léto ještě nezačalo a občasný déšť zatím připomíná spíše jaro. Žabky a sandálky si tak budou muset ještě chvilku počkat, ale tenisky už mají sezónu.

Sportovní obuv nás provází nejen při různých aktivitách, ale i při nákupech a procházkách po městě. Málokdo skončí jen u jednoho páru pohodlných tenisek, většinou jich máme několik a střídáme je podle celkového outfitu nebo nálady. Oblíbené dámské tenisky se vyrábí v tolika variantách, že téměř není možné vybrat si jen ty jedny jediné. Historie tohoto typu bot sahá až do 19. století, kdy byly boty s textilním svrškem a gumovou podrážkou určeny na pláž. Možná právě v těchto plážových keckách se později inspirovaly módní značky. První opravdové tenisky tak, jak je známe dnes, spatřily světlo světa v roce 1918 a oblíbili si je basketbalisté.

Pak už šel vývoj a móda, stejně jako v jakékoli jiné oblasti, dopředu rychlými kroky. Měnila se barva tkaniček, délka jazyka, vzory a motivy tenisek, jedno však zůstávalo stále stejné a to byla obliba těchto bot díky jejich pohodlnosti a příjemnému nošení v jakékoli situaci. Aktuálně jsou trendy módní tenisky na platformě, které mají zvýšenou podrážku a chůze v nich je měkká a pohodlná. Výhodou tenisek je, že si je můžete vzít naprosto ke všemu a vždy bude outfit vypadat dobře. Hodí se k džínám a tričku stejně dobře jako k letním šatům i legínám, užijete je na dovolené k lehkým pláťákům i v práci k sukni sportovního střihu. Můžete si je vzít zkrátka naprosto ke všemu a nikdy neuděláte chybu, tenisky jsou dokonale univerzální a i proto tolik oblíbené

Tenisek není, stejně jako kabelek, nikdy dost a jedny rozhodně nestačí. V létě je užijete dosyta a díky gumové podrážce vás nezaskočí ani přeháňka nebo bouřka, stále budete mít nohy jako v bavlnce a mít možnost si užívat každý den na plno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download