Spodní prádlo je základ šatníku

 

Občas ještě můžete zaslechnout názor, že pánské spodní prádlo není tak důležité jako spodní prádlo dámské. Není to pravda. V dnešní době si pánové svůj šatník bez spodního prádla nedokážou představit a většina z nich si pečlivě hlídá, aby byli jako ze škatulky. A to bez ohledu na to, zda preferují slipy, trenýrky a nebo pánské boxerky, které jsou momentálně nejvíce oblíbené.

Ne vždy ale patřilo spodní prádlo do základní výbavy každého člověka. První zmínka o tomto kousku oblečení vzešla ze starověkého Říma a šlo pouze o kousek bavlny, kterým se lidé snažili chránit před zimou nebo úrazem své intimní partie. Teprve mnohem později přišel opravdový vynález, první spodky. Ve skutečnosti se však od těch současných dost lišily. Byly dlouhé od pasu po lýtka, z obou stran měly zavazovací tkaničky a uprostřed poklopec, na oblékání i svlékání tak byly velmi nepraktické. Teprve během 20. století nahradila knoflíky a tkaničky mnohem praktičtější guma a oblékání bylo rázem jednodušší. Pak už šel vývoj dopředu mílovými kroky a dnešní pánské boxerky jsou elegantní, pohodlné a na nošení příjemné.

Dnes už to mají pánové mnohem snazší a nabídka je opravdu velká. Lze si vybrat mezi více druhy spodního prádla podle toho, jak se jim to hodí a jak je jim který střih pohodlný. Slipy bez nohaviček, volné trenýrky nebo upnuté boxerky, každý typ má své milovníky i odpůrce. Na sportovní aktivity je lepší si vzít boxerky nebo slipy, ve kterých jim bude pohodlné se pohybovat a zároveň udrží vše tam, kde má být. Volné trenýrky jsou vhodné pod široké kalhoty nebo šortky, ale naopak pod úzké džíny se opravdu nehodí. Nejen proto, že se nohavičky srolují a pod kalhotami mohou tlačit, ale i z estetických důvodů, vhodnější volba jsou značkové boxerky.

K elegantnímu vzhledu patří i kvalitní spodní prádlo. Opět se tak potvrzuje, že naše babičky měly pravdu, když nám říkaly, abychom měli prádlo vždy čisté a upravené, protože je to základ. U žen je nejoblíbenější pánské spodní prádlo podle průzkumů to, které dělá mužům hezký zadeček, tedy boxerky. Pro každou příležitost se hodí jednobarevné spodní prádlo v základních barvách, jako je černá, šedá nebo bílá. Nebojte se ale ani vzorů nebo výrazných barev, jsou v módě. A přináší do vašeho šatníku třeba i trochu rebelie a svobody, zvlášť, když si je vezmete pod pracovní outfit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download