Nevíte, co s nevyužívaným podkrovím?

 

Máte na svém rodinném domě velké podkroví, které je nevyužité? Trápí vás fakt, že máte nad hlavou velkou místnost, která v lepším případě slouží jako odkladiště věcí, v tom horším jen jako domov hmyzu? Přemýšlíte o větším stavebním zásahu do vaší střechy? Co takhle přestavba podkroví na obytné prostory?

 

Náročná, ale vyplatí se!

Přestavba nevyužívané půdy na obytnou místnost znamená poměrně velkou finanční investici. Vestavba i nástavba jsou úpravy střech, se kterými původní projekty domů ve většině případů nepočítaly. Rozhodně se jedná o činnost, která se do budoucna vyplatí. Nejenže budete mít místnost navíc, ale ještě můžete ušetřit na vytápění. S přestavbou půdy na míru vašim potřebám vám může pomoci specialista v této oblasti. Takovým je například společnost IP Izolace Polná. Ta dokáže nevyužívanou půdu změnit v posilovnu, hernu, pracovnu, ložnici, dětský pokoj, vše co budete chtít.

 

Jak vše probíhá?

Nejdříve se provede revitalizace střechy, kdy střecha i podkroví musí být vnímány jako jeden celek. Provede se výměna tepelné izolace střech a výměna střešní krytiny. Jaké práce následují potom? Na to odpoví přímo odborníci z IP Polná.

„(Střešní krytina a jiné součásti střechy, kterou jsou v dobrém stavu, vracíme zpět na střechu, takže neutrácíte zbytečné peníze navíc.) Montujeme a vyměňujeme střešní okna. Nastavením výšky profilu krokví zvyšujeme vrstvy izolace na doporučené hodnoty. Doplňujeme střešní pláště o vhodné doplňky. Vybudujeme příčky a podhledy v podkroví včetně dokončovacích prací. A na vše je používán výhradně nejkvalitnější materiál.“

 

Vyřešíte 3 problémy zároveň

Zateplení střechy vám pomůže odstranit hned tři problémy najednou. Pobyt v letních dnech v domě se stane vysloveně příjemným a v zimě naopak nebudete mít pocit chladu. Extrémy počasí už vás nerozhodí. A hlavně získáte elegantní místnost, kterou můžete využívat podle vlastního uvážení. Před začátkem prací si můžete domluvit osobní schůzku s obchodně-technickým poradcem společnosti, která je zcela zdarma a nechte si prověřit váš dům. Samotná realizace trvá jen pár hodin, bez hluku a nepořádku za plného chodu vaší domácnosti. Kontakt a detailní informace o systému najdete na www.mojeizolace.cz.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download