Mají děti ve vašem domě dostatek místa na hraní?

 

Bydlíte ve starším rodinném domku, který vám svými dispozicemi vyhovuje, dítě má svůj vlastní pokoj, ale začínáte zjišťovat, že tento pokoj je pro hraní dítěte a jeho kreativní nápady už malý? Chtěli byste dítěti vytvořit jeho vlastní prostor, který by sloužil jako herna, ale už nemáte v interiéru volnou žádnou obytnou místnost, která by těmto účelům mohla sloužit? A co třeba využít půdu?

 

Často opomíjený, ale ideální prostor

Často máte možnost vytvoření dětské herny přímo pod nosem, tedy konkrétně nad hlavou a ani si toho nevšimnete. Velká a prostorná nevyužívaná půda je z dispozičního hlediska nejlepší možnou volbou, bohužel často opomíjenou. Z půdy lze vytvořit bezpečné a komfortní místo, kde si děti mohou bez problémů hrát. A není to až tak složité, jak by se mohlo zdát!

sweetloft-01

Nemusíte vynakládat několik set tisíc

Máte strach, že předělání půdy ve funkční místnost (v našem případě dětskou hernu), bude pro vás velkou finanční zátěží, kterou si nemůžete dovolit? Myslete na to, že funkční místnost není třeba realizovat stejně, jako klasické podkrovní obytné místnosti. Stačí jen několik menších technických úprav a prací, které daný prostor přemění. Velmi efektivní systém řešení této problematiky vyvinula a představila společnost IP Izolace Polná. Jedná se o produkt nazvaný aktivní využití půdy Sweetloft.

 

V čem Sweetloft spočívá?

Program Sweetloft je souborem několika jednoduchých a finančně nenáročných stavebních úprav na půdách rodinných domů, díky kterým lze i nevyužívanou starší půdu přeměnit na elegantní dětskou hernu. Hlavním krokem je zateplení podlahy na půdě foukanou izolací Magmarelax a vytvoření nové pochozí podlahy. Zateplená podlaha na půdě dokáže také šetřit výdaje na vytápění interiéru. Investované peníze do přeměny půd se vám budou průběžně vracet na úsporách za vytápění. Šikmé stěny dostanou nový barevný nástřik, což děti jistě ocení. Místnost bude díky nástřiku rozjasněná a opticky větší.

 

Detailní informace a technická data najdete přímo na www.magmarelax.cz.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download