Montované haly zastřeší cokoliv

 

Potřebujete zastřešení skladových prostor, sportovní halu, zemědělský sklad, hangár či jízdárnu? Ve všech těchto případech poslouží montované haly. Mohou být malé, velké, se zaobleným nebo áčkovým profilem, s bočními stěnami či bez nich. Česká firma POLAK CZ je buduje na míru každému zákazníkovi.

Montované haly mají celou řadu výhod a ti, kdo se na ně zpočátku dívají skrz prsty, se pak nestačí divit všem jejich přednostem.

 

Jsou velmi flexibilní, a to i do budoucna

Montovanou halu je možné postavit v takových rozměrech, v jakých ji aktuálně potřebujete. A co víc, když budete za dva roky potřebovat větší prostory, prostě ji rozšíříte. Podobně se dá i snadno připojit k stávajícímu objektu, případně zcela demontovat. Montované haly jsou jakousi stavebnicí, kterou je možné stavět prakticky libovolně. Na rozdíl od vachrlatých stavebnic jsou ale pevné a mají dlouhou životnost.

 

Konstrukce je pevná, plachta odolná

Montované haly se skládají z pevné konstrukce ukotvené nejčastěji do země a poté opláštění realizováno pomocí technické textilie odolné vůči UV záření, mechanickému poškození i výkyvům počasí. Vydrží déšť, sníh i prudký vítr. Každá montovaná hala je totiž navrhována odborníky s ohledem na lokalitu, v níž má být postavena.

Firma POLAK CZ využívá lehké ocelové konstrukce a technické textilie od německého výrobce HEYTEX a belgické firmy SIOEN COATING. Opláštění se samozřejmě dá realizovat ve vybrané barvě, případně s potiskem loga firmy.

 

Vnitřní vybavení se přizpůsobuje využití

Rovněž vnitřní vybavení se přizpůsobuje vždy na míru. Instaluje se osvětlení, topení, větrání a odvětrávání, tribuny, lambríny.

Jak může taková montovaná hala ve finále vypadat, si prohlédnete třeba přímo na webu výrobce POLAK CZ. Má tam totiž virtuální prohlídky několika realizovaných hal. Pro lepší představu, co všechno se dá zhotovit, slouží zase virtuální konfigurátor hal. Budete se divit, jak propracované haly od českého výrobce jsou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download