Naklikejte si domov přesně podle svých představ!

 

Aby ložnice mohla být oázou, koupelna relaxačním koutkem domova a kuchyň jeho srdcem, je potřeba probudit svou tvořivost a následnou změnu si náramně užít. Potřebuje jen, aby to šlo rychle a hladce. S Pattexem stačí jen kliknout.

Chcete vidět, jak Pattex Click & Fix funguje? Mrkněte na naše video:

Už dlouho si pohráváte s myšlenkou, že byste dodali svému domovu trochu šmrncu a zahnali tak šedivý stereotyp, který vás obklopuje? Už u branky by vás vítala nová pěkná schránka, v předsíni poličky nebo věšáky a v kuchyni by na vás dolehla svěžest s nádechem Provence. Po cestě do ložnice by vás lákala uklidňující koupelna a kolem postele se rozprostírala vaše oáza klidu. Zní to krásně, ale složitě? Vůbec ne! Svůj sen si můžete splnit během několika kliknutí.

Pattex One For All Alick & Fix je novou generací montážního lepení, se kterým se lepení doma i venku stává zábavou pro každého. Během chvíle a bez námahy s tímto lepidlem přiděláte police, rámečky, dekorace, kořenky nebo věšáky. Stačí opravdu jen kliknout a lepit. Pouze přitlačíte dávkovač na lepenou plochu, nanesete lepidlo, chvilku jej přidržíte, těžší předměty raději zafixujete, necháte vytvrdnout a je přilepeno. Tak snadné to je! Samotné lepidlo je voděodolné, flexibilní, vysoce pevné a vhodné na téměř všechny materiály pro lepení v interiéru i exteriéru.  Jedno balení obsahuje 20 dávek, přičemž počet zbývajících kliků je vidět okamžitě na samotné tubě. Jeden bod lepidla dokáže okamžitě udržet předmět vážící až 300 gramů, konečná pevnost je až 20x vyšší! Takže se do lepicího šílenství můžete pořádně opřít. Lepidlo je určeno k lepení většiny savých i nesavých materiálů, jako je cihla, keramika, sádrokarton, dřevotříska, kov, sklo, plasty nebo dokonce i beton. Lze jej nanášet i na vlhké podklady. S montážním lepidlem Pattex Click & Fix se váš domov může snadno během chvilky proměnit v místo, kde se cítíte nejlépe. Stačí pouze kliknout.

www.pattex.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download