16.6 C
Prague
24.3.2023
MaxiMagazín

Navrhněte si svůj stůl. Stačí vybrat si stolovou podnož a vrchní desku

Spoustu věcí můžeme koupit coby polotovary a doma si je dotvořit do finální podoby tak, aby se nám plně líbily a vyhovovali našim potřebám. Díky možnosti složit si finální podobu produktu z několika komponentů, můžeme získat obrovské množství možností. Každý typ vybavení, který je složen z více částí, nám nabízí příležitost realizovat se, popustit uzdu fantazii. Sestavit si třeba můžete krásný stůl nebo stolek.

Vyberte si z kvalitních a krásných ocelových stolových podnoží

Stůl bývá tvořen stolovou podnoží a vrchní pracovní deskou, která může být, stejně jako nohy stolu, z různého materiálu. Na webových stránkách steelbro.cz si můžete vybrat ocelové stolové podnože, které jsou ručně vyrobené z jaklové oceli s kompletní předpřípravou pro montáž vrchní desky. Kovová konstrukce je navržena tak, aby byla maximálně pevná i při vysoké zátěži. Stabilní nohy ke stolu mohou mít vzhled surové oceli bez povrchové úpravy, ale také jsou k dispozici barevné varianty v černém, bílém, zlatém nebo chromovém provedení.

Vyberte si nebo zvolte výrobu na míru

V nabídce je mnoho již připravených stolových podnoží, z nichž je mnoho k prodeji za výhodnou akční cenu. Stejně tak ale můžete využít výrobu na míru, pokud byste si nevybrali úplně přesně „to pravé ořechové“ dle vašeho gusta.

Velmi hezky vypadají jídelní centrální podnož Norfolk se slevou 11% z původní ceny. Nebo jídelní ocelové nohy Epsilon se slevou 15 % z původní ceny. Jídelní ocelové nohy Merga jsou k dostání dokonce se slevou 21 %.

Nezbývá než navštívit webové stránky steelbro.cz a podívat se, jak hezké a zajímavé stolové podnože nabízí. To, jakou desku zvolíte, je jen na vás. Kromě toho zde koupíte i sestavy, botníky a věšáky, konstrukce polic a regálů, konstrukce židlí, doplňky, stojany na víno…

Související příspěvky

Jak na hloubkové čištění koberce!

Veronika

Zahradní domky dokáží zaujmout svou univerzálností

majda

Na co nezapomenout při přestavbě domu

majda